logo
bielizna Dalia Lingerie - Nowosciproduktowe.pl

Bielizna Dalia Lingerie – nowe modele w kolekcji!


24-08-2020| 09:10| Źródło: Dalia Lingerie| Fot: Dalia Lingerie

Subtelne tiule, delikatne koronki oaz magia detalu – bielizna Dalia Lingerie prezentuje kolejne modele, które uzupełnią kolekcję marki także o nowe konstrukcje. Choć znana z wysokiej jakości produkowanych w Polsce biustonoszy firma chętnie stawia na sprawdzone przez tysiące klientek rozwiązania, stale szuka innych propozycji, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby kobiet o różnych sylwetkach.


Bielizna Dalia Lingerie zaprojektowana przez Sabinę Mańkę to zmysłowe komplety, które wkrótce pojawią się w salonach sprzedaży i e-sklepie marki. Misty to niezwykle kobieca propozycja, która pozwoli poczuć się wyjątkowo zarówno w biurowych stylizacjach, jak i pod zwiewnymi kreacjami. Jasnoróżowy tiul w połączeniu z koronką o tym samym odcieniu jest idealną propozycją na czas babiego lata – delikatne i oddychające materiały sprawdzą się w ciepłe dni, a subtelny kolor pięknie prezentuje się na muśniętej słońcem skórze. Warto także zwrócić uwagę na detale – całość uzupełniają ozdobne elementy w kolorze różowego złota oraz urocze tiulowe kokardki wykonane przez zaprzyjaźnioną z Dalią rękodzielniczkę.

Misty to zupełna nowość nie tylko ze względu na zastosowane materiały, ale także kroje biustonoszy. Do popularnego wśród klientek marki półusztywnianego K24 dołączył nieco bardziej zabudowany model K37. Dalia przygotowała także propozycję balkonetki dla tych, które poszukują biustonoszy z odpinanymi ramiączkami. Ostatnim krojem zastosowanym w nowej serii jest K32 – miękki biustonosz na bazie bardotki, z miseczką podszytą tiulem, która świetnie nadaje się do wąsko osadzonych biustów. W zestawach Misty są także wykonane z cienkiego tiulu i koronki, niezwykle zmysłowe figi maxi oraz stringi.

Druga propozycja, seria Glitter, to elegancka czerń połączona z subtelnym, metalicznym błyskiem. Zastosowany w modelu ultracienki tiul o bardzo niskiej gramaturze jest niezwykle przyjemny dla ciała i świetnie dopasowuje się do sylwetki, a zdobią go graficzne motywy naniesione techniką przypominającego aksamit floku. Miękki i półusztywniany biustonosz uzupełniają figi maxi oraz oraz po raz pierwszy w kolekcji Dalii – figi tanga.

Końcówka gorącego sezonu to dla marki czas wytężonych działań. Poza zmianami organizacyjnymi wymuszonymi przez epidemię, firma intensywnie pracowała nad tworzeniem i prezentacją nowości, a o ich odpowiednią oprawę zadbał młody fotograf Adam Cekiera, którego subtelna estetyka idealnie wpisała się w klimat kolekcji. Nową twarzą kampanii została Killa Rioja z agencji Model Plus, podkreślając tym samym uniwersalność projektów Dalii, przeznaczonych dla kobiet o różnych sylwetkach i różnych typach urody.