logo
Błyszczyk do ust Varsovia - Vipera Cosmetics - Nowosciproduktowe.pl

Błyszczyk do ust VARSOVIA – piękne usta dzisiaj i jutro!


18-08-2020| 03:04| Źródło: Vipera| Fot: Vipera

Zmysłowe usta kobiety przyciągają uwagę, bo kuszą swym wyglądem. Muszą mieć odpowiednią wielkość i kształt, a przede wszystkim właściwe nawilżenie. Intensywnie nawilżający Błyszczyk do ust VARSOVIA w prestiżowym opakowaniu jest dostępny aż w 12 kolorach.


Jednym z podstawowych pragnień współczesnych kobiet są pełne, powabne usta. Niestety, nie wszystkich natura obdarzyła jędrnymi wargami, ale dzięki odpowiednim kosmetykom możemy je uwydatnić, stosując hydratację i rozświetlenie. Z oferowanej przez markę VIPERA palety, bez problemu wybierzemy dla siebie optymalny kolor w luksusowym odcieniu. Błyszczyk do ust nadaje ustom niezwykły połysk i piękny wygląd. Wzbogaca powab kobiecych ust, tworząc efekt pełnych warg o wyrazistym połysku. Rozbłyszczając naskórek – energizuje, dotlenia i uwodzicielsko powiększa usta.

Błyszczyk do ust Varsovia

Zwiększone ultra-nawilżenie w lśniącej formule dekorując, wygładza i ujędrnia wargi. Aplikację uprzyjemni wygodny aplikator w kształcie serduszka, który rozświetlając usta, precyzyjnie je konturuje. Pigmenty, swoją delikatnością przypominają kładące się na wargach płatki kwiatów. Lekka konsystencja produktu gwarantuje ustom komfort i ochronę. Efekt nawilżenia trwa. Błyszczyk stosujemy samodzielnie bądź uzupełniamy dowolną pomadkę pastelowym efektem błyszczyka VARSOVIA.

Nie zapominajmy zatem odświeżać swoją paletę letnich kosmetyków. Dostęp do atrakcji VIPERY, w tym pełną gamę kolorów błyszczyka VARSOVIA można obejrzeć i zakupić odwiedzając sklep internetowy marki Vipera. I to wszystko w bardzo przystępnych cenach.