logo
Bombki KLER - Nowosciproduktowe.pl-1

Bombki KLER w stylu Glamour


27-11-2020| 12:39| Źródło: KLER| Fot: KLER

Efektowny marmur, zwierzęce motywy, welwet i złoto. Te trendy śmiało podbiły świat aranżacji wnętrz. Dziś pozwalają budować także świąteczny nastrój w domu. Poznaj nowe ręcznie robione bombki Kler i stwórz elegancką przestrzeń.


Dekorując dom na święta warto postawić na tradycyjną stylistykę, opartą na nowoczesnej elegancji w modnych kolorach, wzorach i wykończeniach. Takie są nowe, limitowane kolekcje ozdób świątecznych z oferty marki Kler. Łączą one tradycyjny świąteczny wygląd z nowoczesnymi akcentami, dzięki czemu idealnie pasują do wszystkich wnętrz. Dostępne w odcieniach turkusu, szmaragadu i czerni, ze złotymi elementami. Bombki KLER są jak piękna biżuteria, a w blasku świątecznych lampek, nie pozwalają wręcz oderwać od siebie oczu.

Kolekcja Azul – głębia turkusu

Kolekcja Azul to zmysłowe połączenie szkła z finezyjnymi elementami dekoracyjnymi. Ręcznie dmuchane, malowane i dekorowane bombki zdobi metalowy kapsel w srebrnym kolorze. W kolekcji odnajdziemy okrągłą bombkę Diamond lakierowaną na turkusowy kolor. Zdobi ją motyw liści wykonanych brokatem i kryształkami. Tworzy ona piękny duet z bombką Brilliant w kolorze niebieskim (podkład pawiowy lakier), którą ozdobiono motywem liści wykonanych brokatem. Kolekcję uzupełniają bombki Velvet i Pavo. Pierwsza to bombka okrągła pokryta od góry flokiem w kolorze ciemnego szafiru i brokatu, od dołu zaś ma podkład w kolorze ciemnego szafiru i beżu. W całości daje to ciekawy wizualnie efekt tak modnego w dekoracji wnętrz marmuru. Druga cała pokryta jest czarnym flokiem, a od góry ozdobiona kamykami w kolorze szmaragdu oraz piórem marabu. Dzięki naturalnym piórom prezentuje się ona niezwykle wytwornie i elegancko.

Kolekcja Glamour – drapieżność czerni

Kolekcja Glamour to kwintesencja szyku, elegancji i subtelności. Ręcznie dmuchane, malowane i zdobione bombki są unikatowym połączeniem z pozoru oczywistych elementów, jak szkło i brokat. Zwieńczone są metalowym kapslem w złotym kolorze. Bombki Line i Dot zmysłowo łączą czerń i złoto. Pierwsza w połowie pokryta jest czarnym flokiem, w drugiej połowie to czyste, transparentne szkło. Całość zdobi dekoracja ze złotego brokatu i złotych półpereł. Druga w całości pokryta czarnym flokiem, udekorowana jest w cienkie, subtelne linie wykonane złotym brokatem. Motywem dekoracyjnym tu także są złote półperły. Prawdziwą perełką tej kolekcji jest jednak bombka Glamour w… lamparcie cętki. Ten zwierzęcy motyw to „must have” tego sezonu, a w całości pokryta brokatem w dwóch kolorach czarnym oraz złotym tworzy niesamowity efekt wizualny. Bombki z kolekcji Azul i Glamour, w zależności od modelu, mają średnicę 10 cm i 8 cm. Wszystkie pakowane są w eleganckie, ozdobne pudełko z logo Kler, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako upominek.