logo
Butelka waterdrop Ania Rudak

Butelka waterdrop z unikalnym projektem Anny Rudak


28-09-2020| 09:30| Źródło: waterdrop| Fot: waterdrop

Spędzić nadchodzącą jesień wśród ukwieconych łąk? To możliwe dzięki waterdrop! Producent mikrodrinków – rozpuszczalnych w wodzie owocowych kostek – po raz pierwszy w historii podjął współpracę z artystą z Polski. Projekt stworzyła ilustratorka Anna Rudak, a efektem współpracy jest kwiecista i naturalna, limitowana edycja szklanych butelek i akcesoriów. Kolekcja Anny Rudak zadebiutowała w polskim sklepie waterdrop w niedzielę 27 września.


Z nadejściem pierwszych jesiennych chłodów zaczynamy tęsknić za upalnymi dniami letnich miesięcy. W przeniesieniu się choć na chwilę do tych wakacyjnych chwil i przynajmniej częściowym zbliżeniu do natury pomoże butelka waterdrop, której wzór został zaprojektowany przez kochającą roślinny design Annę Rudak.

Butelkę oraz towarzyszące jej akcesoria: bawełnianą, dwustronną torbę i na butelkę w dwóch wzorach, pokrywają barwne wizerunki kwiatów. Wzór stworzony przez polską projektantkę został zainspirowany dawnymi atlasami botanicznymi i patternami na starodawnych tapetach. Swoim posiadaczom butelka nie tylko uprzyjemni wypijanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia, ale także pozwoli mieć fragment natury i swojej własnej, ukwieconej łąki zawsze pod ręką.

Sztuka dostępna dla każdego

Anna Rudak to pierwsza polska artystka, która została zaproszona do współpracy z waterdrop. Ideą przyświecającą współpracy było stworzenie małego dzieła sztuki, z którego będzie można cieszyć się wszędzie, niezależnie od tego, gdzie się jest i co się właśnie robi.

Uwielbiam współprace, które mogą zaowocować powstaniem fizycznego produktu z moim projektem. Butelka waterdrop sama w sobie jest piękną formą, którą chce się mieć dla siebie. W marce waterdrop urzekło mnie ekologiczne podejście do designu, który wpisuje się w moją filozofię. Dodatkowo super pozytywnym aspektem marki jest forma prowadzenia komunikacji z odbiorcą – otwarta, zapraszająca do tworzenia świadomej społeczności. No i oczywiście fakt, że waterdrop podejmuje współpracę z twórcami z różnych zakątków świata nadając swoim produktom rolę artystycznego wspólnego mianownika.  

Anna Rudak, projektantka wzoru polskiej butelki.

Jedną z idei przyświecających waterdrop jest tworzenie akcesoriów, które będą nie tylko trwałe i praktyczne, ale także piękne. Dlatego w ciągu dwóch i pół lat swojej działalności firma podejmowała współprace z wieloma artystami z różnych stron świata, a wzór obecny na klasycznych butelkach zaprojektowała ilustratorka Marusha Belle.

Z ekologią za pan brat

Cieszenie oka użytkownika nie jest jedynym celem istnienia akcesoriów waterdrop. Mają także odgrywać istotną rolę w codziennym ograniczaniu ilości produkowanych śmieci. Dlatego w sklepie internetowym producenta znajdziemy zarówno szklane butelki, jak i takie wykonane ze stali nierdzewnej, a także metalowe słomki, bawełniane torby i inne akcesoria: szklanki, karafki, a także gadżety dedykowane poszczególnym edycjom limitowanym. Wszystkie wykonane w sposób, który zapewni ich trwałość i komfort użytkowania przez długi czas.

Stylowy sposób na nawodnienie

Piękne i ekologiczne akcesoria to zaledwie część oferty marki waterdrop. Flagowym produktem są kostki – mikrodrinki waterdrop, które są stworzone na bazie naturalnych ekstraktów z roślin i owoców. Owoców, które po rozpuszczeniu w wodzie zamienią ją w smaczny napój. Mikrodrinki nie zawierają zbędnego cukru i sztucznych barwników, ale są pełne witamin i wartości odżywczych. Dodatkowo w ofercie producenta można znaleźć ich dziesięć smaków, od słodkich i delikatnych po bardziej wytrawne lub kwaśniejsze. Każdy z mikrodrinków to kompozycja składników z całego świata. Od tych egzotycznych, jak moringa, schisandra, czy acai, po te bardziej swojskie – kwiat bzu, mniszek lekarski i aronię.

Każda z oferowanych kompozycji smakowych posiada też specjalne właściwości. Na przykład przynosząc zdrową dawkę energii albo relaksu czy wspierając naturalne piękno lub odporność organizmu.

Waterdrop jest marką z doświadczeniem na wielu światowych rynkach, od tego roku działającą też na rynku polskim. Mikrodrinki waterdrop i towarzyszące im akcesoria można znaleźć w sklepie internetowym producenta. Natomiast więcej informacji także na Facebooku oraz Instagramie marki. Kolekcja limitowana Anna Rudak dostępna jest w sklepie internetowym producenta od 27 września.

Cena za butelkę waterdrop: 116,99 zł
Cena za opakowanie kostek mikrodrinki waterdrop: 29,99 zł


Zobacz więcej nowości, produktów, kolekcji