logo
Buty KEEN TARGHEE-Nowosciproduktowe.pl

Buty Keen Targhee: 15-lecie modelu, wygoda na każdym kroku


16-09-2020| 08:05| Źródło: Keen| Fot: Keen

Ludzie mówią, że idealny but trekkingowy to taki, o którym zapominasz, że masz go na nodze. W KEEN uważają, że buty trekkingowe to jednak coś więcej – to swoiste połączenie z naturą. Sposób, aby się w niej zanurzyć, delektować się szlakiem i cieszyć się tą wielką, piękną kulą, którą nazywamy planetą Ziemią.


But trekkingowy Keen Targhee

Dla fanów natychmiastowego komfortu

W 2005 roku, kiedy pierwszy but trekkingowy Keen Targhee zeskoczył z deski kreślarskiej na szlak, fani oraz ich stopy od razu zwrócili na niego uwagę. Niezwykły komfort w połączeniu z solidną wytrzymałością i wydajnością na szlaku – to jego opis w skrócie. Fani zadawali sobie pytanie: jak coś tak wygodnego może być tak wytrzymałe? Nie każdego dnia pojawia się but, który jest wystarczająco zwinny, aby uczynić stromy teren łatwiejszym. A jednocześnie wystarczająco wytrzymały, aby sprostać milionom luźnych, ostrych kamieni. A jednak to prawda. Zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych wędrowców, buty Targhee oferują możliwości przekraczania swoich granic i odkrywania miejsc, o jakich nigdy nie marzyli.

Każdy but Targhee ma swój własny zestaw unikalnych właściwości, recepturę opracowaną z myślą o tworzeniu butów idealnie dopasowanych do określonych celów i terenu – to właśnie jego sekret.

Gdzie ciebie zabiorą twoje nowe buty trekkingowe Keen Targhee?

Niezależnie od tego czy planujesz podróż życia po Norweskich fiordach lub planujesz weekendowy wypad z rodziną. Buty z kolekcji Targhee dadzą Ci wsparcie, wytrzymałość oraz komfort jakiego potrzebujesz.