logo
Buty KEEN TARGHEE III - NowosciproduktowePL

Buty trekkingowe KEEN – zimowa kolekcja na górskie szklaki


12-08-2020| 10:44

Amerykańska marka z siedzibą w Portland w Oregonie, której misją jest projektowanie oryginalnych produktów i zachęcanie do odkrywania świata, prezentuje obuwie KEEN i swoją najnowszą zimową kolekcję do trekkingu.


Buty trekkingowe KEEN to produkty dla kobiet i mężczyzn, które sprawdzą się podczas przygód w terenie: na górskich szlakach i w śniegu. Po raz kolejny marka z powodzeniem łączy zaawansowane technologie i ekologiczne podejście do produkcji.

Buty trekkingowe KEEN Revel IV Polar – nowy bohater zimowych wypraw

Ten model jest świetnym przykładem nowych standardów w kwestii właściwości technicznych i ochrony środowiska. Kołnierz z siateczki, zintegrowany z cholewką język oraz ocieplenie wierzchu buta w technologii KEEN.WARM zostały wykonane z materiałów zawierających przetworzony plastik PET. Są to nowe rozwiązania w kolekcji jesień-zima 2020 i znaczący postęp w kierunku ponownego wykorzystania jednorazowych opakowań plastikowych.

KEEN Targhee III – kultowy i sprawdzony but

W roku 2020 ten model obchodzi swoje piętnastolecie. Jest on połączeniem niezawodności w terenie oraz w mieście. Buty oferują doskonałe dopasowane, wytrzymałość oraz wydajność. Ich design jest modny, lekki a jednocześnie wytrzymały.

Buty Revel IV są również niezrównane

Jest to doskonały model, gdy mowa o izolacji przed zimnem i zapewnieniu ciepła nawet w najbardziej surowych warunkach pogodowych. W Revel IV zastosowano innowacyjne rozwiązanie KEEN – system Heat Trapolator. Jest to wyjątkowa trójwarstwowa izolacja podeszwy, która zatrzymuje ciepło wewnątrz buta i zapobiega przedostawaniu się zimna od strony nawierzchni.

Buty trekkingowe KEEN Basin Ridge WP – dla miłośników zimowych przygód

Jest to uniwersalny model, który sprawdza się zarówno na ulicach miast, jak i w terenie. Buty zostały wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego – wierzch cholewki to skóra wysokiej jakości z certyfikowanych garbarni powleczona wodoodporną warstwą bez perfluorowęglowodorów (PFC).

Terradora II – model damski w stylowej odsłonie

Do kolekcji powraca również damski model Terradora II gotowy do zimowych przygód. Buty zostały zaprojektowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i bogato wyposażone, by z powodzeniem mierzyć się z najsurowszą zimową aurą. System Eco Anti Odor zapewnia świeży zapach wewnątrz butów w naturalny sposób i nie wykorzystuje szkodliwych dla planety pestycydów i biocydów. Podeszwa zewnętrzna KEEN.FREEZE, 200-gramowa ocieplina KEEN.WARM i wkładka termiczna zapewniają doskonałą przyczepność, ciepło i wygodę w śnieżne i mroźne dni, nawet do temperatury -32 ̊C.

Buty trekkingowe KEEN Trailhead i Winter będą dostępne w sklepie internetowym marki KEEN oraz w sklepach sportowych i outdoorowym późnym latem 2020 roku.