logo
ekspres do kawy Miele

Ekspres do kawy Miele CM6 MilkPerfection: specjalista od mlecznej kawy


25-11-2020| 12:41| Źródło: Miele| Fot: Miele

Jesteś wielbicielem kawy z mlekiem? Nowy wolnostojący ekspres do kawy Miele CM6 to idealny wybór. Wyjątkowo pyszna mleczna pianka zachwyca najbardziej wymagające podniebienia. Mleko spieniane jest podwójnie dzięki podwójnej parze użytej przy przyrządzaniu kawy. Pianka jest gorąca i ma doskonałą konsystencję niezależnie od temperatury mleka, z którego korzystasz.


Nowy model CM6 (ekspres do kawy Miele) ma teraz szklany pojemnik na mleko – taki sam, jaki do tej pory miały tylko ekspresy Miele do zabudowy. Na bieżąco widzisz, ile mleka jest w środku i uzupełniasz je w razie potrzeby, zanim zaczniesz przygotowywać kawę. Dodatkowo po opróżnieniu możesz umyć pojemnik w zmywarce.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: jednym naciśnięciem wybierasz ulubiony rodzaj kawy spośród kilku opcji bez konieczności wchodzenia w menu urządzenia. W menu znajdziesz jednak jeszcze więcej rodzajów napojów, jak choćby espresso macchiato, flat white, czy herbaty. Możesz też indywidualnie regulować ilości wody i mleka. Dodatkowo wybierając jeden z trybów pracy ekspresu, w prosty sposób zmienisz ustawienia w zależności od sytuacji czy preferencji, np. na co dzień możesz używać trybu Eco, ale kiedy masz gości, sprawdzi się tryb Party, w którym ekspres do kawy Miele może zrobić wiele kaw w krótkim czasie.

Ekspres do kawy Miele możesz obsługiwać zdalnie

CM6 MilkPerfection możesz obsługiwać zdalnie: WifiConn@ct pozwala nie tylko zmienić ustawienia czy zrobić kawę bez zbliżania się do ekspresu. Ale także wygodnie zrobić zakupy online lub skorzystać z aplikacji BaristaAssistant. Nowe modele ekspresów dostępne są w kolorach ObsidianBlack, LotusWhite i ObsidianBlack CleanSteelMetallic.

Cena modeli – CM 6160: 4 499 PLN
Cena modeli – ekspres do kawy Miele CM 6360: 5 999 PLN

Ekspresy do kawy możesz kupić również na stronie