logo
Farba metaliczna Liberon - nowosciproduktowe.pl 4

Farba metaliczna Liberon – designerskie wykończenie


20-11-2020| 08:58| Źródło: Liberon| Fot: Liberon

Złoty blask choinkowych lampek, srebrne iskierki śniegu, miedziane refleksy nastrojowych żarówek – bożonarodzeniowa atmosfera rządzi się swoimi prawami, również w przypadku aranżacji wnętrz. A gdyby w tym roku pójść va banque i stworzyć połyskującą kompozycję, która sprawdzi się nie tylko od święta? Tu z pomocą przychodzi Farba Metaliczna Liberon. Udekorujecie nią zarówno fronty mebli, jak i choinkowe ozdoby. Gotowi, by zabłysnąć?


Farba metaliczna Liberon daje metaliczny połysk, który jest jednym z niegasnących trendów ostatnich sezonów i nic nie zapowiada, by łatwo ustąpił miejsca innym rozwiązaniom. Nic w tym dziwnego! Powierzchne o takim wykończeniu wspaniale zagrają solo, stając się dominantą kompozycyjną, stworzą idealne duety ze stylem glamour, industrialnym czy loftowym, a także zachwycą w formie roziskrzonego detalu – zwłaszcza na bożonarodzeniowym drzewku.

Farby metaliczne Liberon to aż 8 różnorodnych odcieni w dwóch aspektach wykończenia. Do wyboru mamy Aluminium, Ciemne Srebro, Szarą Stal oraz Blade Złoto – w wersji MAT oraz Złoto, Miedź, Srebro i Cynę – w wariancie POŁYSK.

Czy zdążymy z domowym DIY do Świąt? Oczywiście! Metamorfoza mebli czy dekoracja ozdób choinkowych trwa w zasadzie tyle, co nałożenie i wyschnięcie farby. Cienką warstwę produktu aplikujemy na suchą, czystą, odtłuszczoną i odpyloną powierzchnię za pomocą pędzla do farb akrylowych lub wałka. Pozostawiamy do wyschnięcia na 6 godzin. Następnie nakładamy drugą warstwę farby (bez szlifowania!) i czekamy 12 godzin do wyschnięcia. W przypadku żywych kolorów zalecamy pomalowanie powierzchni po raz trzeci. Pełne właściwości i odporność powłoka uzyskuje po 20 dniach. Do tego czasu należy chronić powierzchnię przed uderzeniami, zaplamieniem i czyszczeniem.

Świąteczne ozdoby, od których odbija się blask lampek, a może dekoracja mebli, która idealnie wpasuje się w nowoczesne style aranżacji? Niezależnie od tego, który wariat wybierzesz, metaliczny błysk ożywi każde wnętrze – nie tylko podczas specjalnych okazji! Farba metaliczna Liberon udekoruje Twój dom!

Producent: Liberon
Czas schnięcia: 6 godzin
Opakowanie i cena: 59,90 zł /5 L