logo
Uchwyt do telefonu HAMA - Nowosciproduktowe.pl

HAMA prezentuje samochodowy uchwyt do telefonu GSM Gravity Pro


29-10-2020| 10:40| Źródło: Hama| Fot: Hama

Dzięki niemu łatwo i wygodnie można przyczepić smartfon jedną ręką, bo sam jego ciężar powoduje automatyczny zacisk szczęk mocujących. Ten gumowany od wewnątrz uniwersalny uchwyt do telefonu instaluje się do kratki wentylacyjnej, a pasuje do urządzeń o szerokości 5-9 cm.


Uchwyt do telefonu od niemieckiego producenta HAMA to rozwinięcie poprzedniej takiej propozycji o podobnej konstrukcji. Rozwiązuje częste problemy ze sprawnym i szybkim zamocowaniem telefonu podczas jazdy autem. Koniec z szamotaniną i nerwami podczas jednoczesnych manewrów kierownicą.

Sam uchwyt do telefonu stabilnie instaluje się do kratki wentylacyjnej pojazdu. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzęt nie zasłania szyby, a więc nie ogranicza widoczności na drodze i przyczynia się tym samym do zwiększenia bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Dostęp do telefonu jest też wyraźnie ułatwiony, nie wspominając o oszczędności przestrzeni w samochodzie.

Smartfon da się wygodnie i błyskawicznie zamocować przy użyciu tylko jednej ręki. Jego ciężar sprawia, że szczęki mocujące same się zaciskają i wszystko jest gotowe – nad niczym nie trzeba się zastanawiać. Warto wspomnieć, że dla ochrony obudowy smartfona uchwyt HAMA GSM Gravity Pro od wewnątrz jest wyłożony silikonowym i plastikowym materiałem. Jego powierzchnia nie ma szans się porysować.

uchwyt do telefonu GSM Gravity Pro

Dzięki kulowemu przegubowi można wyregulować kąt nachylenia w taki sposób, by ustawić telefon w najwygodniejszej pozycji. W efekcie obraz zawsze będzie czytelny i stabilny. Warto podkreślić, że szczęki mocujące i frontalną stronę uchwytu wykonano z aluminium, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko oraz stylowo. Uchwyt do telefonu GSM Gravity Pro ma kompaktowe gabaryty i pasuje do telefonów o szerokości od 5 do 9 cm. Łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb. Niewiążąca detaliczna cena produktu wynosi 79,90 zł.