logo
Hebe Naturals kosmetyki

Hebe Naturals – nowa marka kosmetyków naturalnych


04-09-2020| 12:30| Źródło: Hebe| Fot: Hebe

Pomarańcza z imbirem, odświeżający ogórek z kiwi czy pomidor z bazylią? Kategoria kosmetyków naturalnych w drogeriach Hebe wzbogaciła się o nową markę własną – Hebe Naturals.


Hebe Naturals to mydła do rąk i żele do mycia ciała, pełne soków i ekstraktów z owoców i warzyw. Mydła do rąk dodatkowo wzbogacone zostały o glicerynę roślinną. Hebe Naturals to trzy linie zapachowe – Pomarańcza z Imbirem, Ogórek z Kiwi oraz Pomidor i Bazylia. To także naturalne składy – żele do mycia ciała zawierają aż 93% składników pochodzenia naturalnego, natomiast mydła do rąk – 91%. Wszystkie produkty są odpowiednie dla wegan.

Łagodne i delikatne

Połączenie łagodnych substancji myjących z sokami owocowo-warzywnymi w żelach do mycia ciała delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę, pozostawiając odczucie komfortu i nawilżenia. Mydła do rąk łagodnie oczyszczają skórę dłoni, pozostawiając poczucie komfortu, gładkości i elastyczności. Regularne stosowanie zapobiega wysuszeniu skóry oraz korzystnie wpływa na jej kondycję. Produkty przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, również do suchej i wrażliwej. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty były testowane dermatologicznie.

Efektu końcowego dopełnia nowoczesna, dopracowana stylistyka opakowań – ciemne butelki oraz proste, pastelowe i jednocześnie eleganckie oraz czytelne etykiety. Żele do mycia rąk z linii Hebe Naturals mają pojemność 500ml i zaopatrzone są w wygodną pompkę do dozowania produktu, żele do mycia ciała natomiast mają pojemność 400 ml. Wszystkie produkty w cenie regularnej kosztują 17,99 zł.

Marka Hebe Naturals to:

  • Pomarańcza & Imbir – żel do mycia ciała, w składzie: sok z pomarańczy, sok z imbiru, ekstrakt z dynii.
  • Pomarańcza & Imbir – naturalne mydło do rąk, w składzie: sok z pomarańczy, sok z imbiru, gliceryna roślinna.
  • Ogórek & Kiwi –żel do mycia ciała,w składzie: sok z ogórka, sok z kiwi, ekstrakt z kopru włoskiego.
  • Naturalne mydło do rąk, Ogórek & Kiwi – w składzie: sok z ogórka, sok z kiwi, gliceryna roślinna.
  • Żel do mycia ciała, Pomidor & Bazylia – w składzie: sok pomidorowy, ekstrakt z liści bazylii oraz sok z marchewki.
  • Naturalne mydło do rąk, Pomidor & Bazylia – w składzie: sok pomidorowy, ekstrakt z liści bazylii i roślinna gliceryna.

Hebe Naturals można zakupić w każdym Hebe oraz w sklepie online.