logo
Walentynkowa kolekcja Intimissimi - Nowosciproduktowe.pl-1

Intimissimi z walentynkową kolekcją bielizny


03-02-2021| 09:35| Źródło: Intimissimi| Fot: Intimissimi

Stworzone z miłością. Intimissimi jak co roku celebruje miłość, zwłaszcza do samej siebie. Walentynowa kolekcja Intimissimi została stworzona w taki sposób aby sprawić przyjemność przede wszystkim sobie i koncentruje się na koronkach i prześwitujących materiałach.


Niewątpliwą atrakcyjność kolekcji Intimissimi zapewnia elastyczny tiul ozdobiony delikatnymi, stonowanymi motywami kwiatowymi. Mocny i wyrafinowany czarny kolor to idealny wybór dla body z głębokimi dekoltami, koszulki typu babydoll ze ślicznymi kokardkami zdobiącymi dekolt oraz kompletów bielizny składających się z biustonoszy w komplecie z klasycznymi figami i stringami, a także zdobionych podwiązek.

Przejrzyste i modne siateczkowe tkaniny w kolekcji marki Intimissimi to kluczowy detal tej kolekcji, która została zaprojektowana z myślą o podkreśleniu różnych kształtów kobiecego ciała, ponieważ każda sylwetka jest piękna na swój sposób. Część kolekcji „Be My Valentine” jest jeszcze bardziej intrygująca dzięki zastosowaniu „eco” koronki produkowanej z włókien pochodzących z recyklingu, co jest sygnowane specjalną etykietą.

Elegancka konfiguracja została zaprojektowana w celu uwydatnienia odzieży, która wyróżnia się dzięki ciekawemu zastosowaniu światła: magiczne tęczowe załamania są tworzone za pomocą pryzmatów, z zaskakującymi efektami 3D. Trzy kluczowe modele kolekcji Intimissimi odzwierciedlają trzy rożne typy kobiecości, każdy z własnymi, unikalnymi cechami ponieważ nie istnieje jeden sposób na to by czuć się uwodzicielsko.