logo
Jesienna kolekcja Gant buty

Jesienna kolekcja GANT


09-09-2020| 05:09

Jesienna kolekcja marki Gant to miejski szyk zainspirowany bostońskim stylem życia. Wracając z wakacji nie jesteś w pełni gotowy na pozostawienie wspomnień minionego lata. Dlatego Gant ma do zaoferowania obuwie, które idealnie wtopi się w biurowe przestrzenie, a jednocześnie pozostawi Cię w klimacie podróży. Ta miejska inspiracja wędrówką jest widoczna w kolekcji sneakersów w postaci materiałów i detali.


Jesienna kolekcja Gant – kluczowe kolory to ciemna oliwka, naturalny beż i odcienie niebieskiego w połączeniu z żywymi kolorami. W kolekcji znalazły się modele z błyszczącej lub tłoczonej skóry na bardziej eleganckie okazje oraz miękka skóra i jedwabisty zamsz z domieszką nylonu występujący w tenisówkach. Pikowany nylon, podobnie jak flanela wełniana w połączeniu z zamszem lub skórą to nowa odsłona obuwia Gant.

Wybierając się poza miasto warto zwrócić uwagę na buty typu outdoor. W najnowszej kolekcji wykorzystano nowe materiały, pogrubiono podeszwy, dzięki czemu wzmocnił się jej profil, a zastosowane ocieplenie to 100% wełna. Przeważająca kolorystyka to odcienie natury tj. ciemna oliwka, czerń, brąz, naturalny kasztan.

W kolekcji jesiennej nie może zabraknąć obuwia na deszcz! Kalosze Gant to modele z krótką cholewką przypominające swoim krojem sztyblety. Mogą śmiało posłużyć jako zwykłe obuwie, kiedy po deszczu wyjdzie słońce, a Ty nie masz ze sobą innego obuwia. Obuwie Gant znajdziesz w sklepach multibrandowych na terenie całego kraju.