logo
Kamera internetowa HAMA - Nowosciproduktowe.pl-1

Kamera internetowa HAMA HD Spy Protect


05-01-2021| 03:25| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Kamera internetowa HAMA HD Spy Protect to propozycja do zabawy w sieci i trybu home office. Oferuje obraz w rozdzielczości HD w formacie 16:9. Jest podświetlana, ma wbudowany mikrofon, a soczewkę urządzenia można łatwo zasłonić za pomocą klapki. Ta nowość właśnie dołączyła do oferty marki HAMA.


Kamera internetowa HAMA HD Spy Protect jest niewielka, ma wymiary 5,5 x 8 x 5,5 cm, a sama długość kabla wynosi 1,5 m. Dzięki zaciskowi można ją stabilnie zamocować na ekranach PC-tów i laptopów. Oferuje wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) w formacie 16:9, nie zabrakło w niej też mikrofonu. Zamykana soczewka zapobiega atakom szpiegowskim hakerów. To wszystko sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania przy różnych, popularnych w epoce pandemii koronawirusa komunikatorach, zarówno prywatnie jak i służbowo (Skype, Microsoft Teams, Zoom). Idealnie posłuży również do tworzenia obrazów i filmów.

Warto wspomnieć, że kamera internetowa HAMA HD Spy Protect dysponuje podświetleniem LED, co w prosty sposób przekłada się na lepszą jakość obrazu w kiepskich warunkach oświetleniowych. Zakres obrotu wynosi 360 stopni. Dzięki stojakowi można ją łatwo postawić na blacie biurka czy stołu. Do komputera podłącza się ją za pomocą złącza USB-A 2.0. Za sprawą UVC do instalacji nie są potrzebne sterowniki. Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 89 zł.