logo
Profoto B10 - promocja - Nowosciproduktowe.pl

Kampania Profoto B10 i B10 Plus


02-09-2020| 04:01| Źródło: Profoto| Fot: Profoto

Jared Platt to fotograf ślubny i nauczyciel, który fotografował wesela na całym świecie, od dużych ślubów po małe, lokalne uroczystości w swoim rodzinnym mieście Phoenix. Przez lata nauczył się tego, co uważa za najważniejsze, jeśli chce się z sukcesami działać w branży ślubnej.


Rozmiar sprzętu dla fotografa ma znaczenie – naprawdę. Właśnie dlatego Profoto stworzyło lampy Profoto B10 oraz B10 Plus – najmniejsze i najlżejsze mobilne lampy zewnętrzne w ich historii. Lampy mają kształt i wymiary zbliżone do jasnych obiektywów fotograficznych dzięki czemu z powodzeniem zmieszczą się w typowym fotograficznym plecaku czy torbie. Mimo kompaktowych rozmiarów dostarczają światła o mocy równej aż pięciu i dziesięciu klasycznych lamp typu speedlight.

Ponadto, oferują również opcję światła ciągłego z regulowaną temperaturą barwową dzięki czemu możesz wykorzystać je przy nagrywaniu wideo lub nastrojowego doświetlenia planu sceny. Takie cechy pozwalają Ci kreatywnie używać oświetlenia w dowolnym miejscu. Dzięki kompatybilności z ponad 120 narzędziami do kształtowania światła, pilotami Profoto Air-Remote i możliwości sterowania z aplikacji Profoto, masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Lampy B10 i B10 Plus to wielkie światło w małej obudowie. Skorzystaj z oferty specjalnej i dołącz do grona kreatorów obrazu narzędziami marki Profoto!

Oferta specjalna

Przy zakupie pojedynczej lampy Profoto B10 lub B10 Plus otrzymasz wyzwalacz Profoto Air-Remote o wartości 1649 zł brutto za 50% ceny!

Przy zakupie zestawu lamp B10 Duo Kit lub B10 Plus Duo Kit otrzymasz wyzwalacz Profoto Air-Remote o wartości 1649 zł brutto gratis!

Warunki promocji

  • Promocja obowiązuje w dniach od 01.09.2020 do 31.10.2020 r. lub do odwołania.
  • Promocja dotyczy produktów pochodzących wyłącznie z dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora produktów Profoto w Polsce – firmy K-Consult Sp. z o.o.
  • Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Dealerów Profoto w Polsce.
  • Lista produktów objętych promocją udostępniona jest w poniższej tabeli informacyjnej.
  • Opcja rabatu w wysokości 50% na zakup wyzwalacza Profoto Air-Remote dowolnej dedykacji w ilości 1 szt. dostępna jest przy zakupie 1 szt. pojedynczej lampy B10 (kod: 901163) lub B10 Plus (kod: 901164).
  • Opcja rabatu w wysokości 100% na zakup wyzwalacza Profoto Air-Remote dowolnej dedykacji w ilości 1 szt. dostępna jest przy zakupie 1 szt. zestawu lamp B10 Duo Kit (kod: 901167) lub B10 Plus Duo Kit (kod: 901168).
  • Sugerowane przez producenta ceny detaliczne brutto ujęte w poniższej tabeli są jedynie niewiążącą rekomendacją, a realne ceny poszczególnych produktów mogą różnić się w zależności od oferty Dealera.