logo
Korki Puma ULTRA SL 21 - Nwowosciproduktowe.pl.jpg

Korki PUMA ULTRA SL 21 – poznaj najnowszy model


05-03-2021| 12:00| Źródło: Puma| Fot: Puma

Szybkość jest w DNA firmy, dlatego też korki PUMA ULTRA SL 21 kontynuują misję, polegającą na wprowadzaniu innowacji i tworzeniu najlżejszych i najszybszych butów do gry w piłkę nożną.


Specjalistyczna cholewka, ozdobiona grafiką inspirowaną zorzą polarną, wykonana jest z tkanej siateczki, pokrytej zaawansowaną, ultra cienką skórą TPU. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom powstała lekka i wytrzymała cholewka pozwalająca osiągać ponadprzeciętne prędkości. Podeszwa powstała w oparciu o innowacyjną technologię Pebax, która w połączeniu z nową cholewką sprawia, że ULTRA SL 21 są jednymi z najszybszych i najlżejszych butów piłkarskich dostępnych obecnie na rynku. Korki PUMA ULTRA SL 21 zadebiutują 6 marca, kiedy Antoine Griezmann zagra w meczu LaLiga pomiędzy Barceloną i Club Atlético Osasuna, a w sprzedaży dostępne będą od 4 marca.

PUMA jest jedną z wiodących na rynku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od ponad 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 16 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech.