logo
Lampa pierścieniowa HAMA - nowosciproduktowe.pl

Lampa pierścieniowa HAMA z uchwytem do smartfona


24-11-2020| 01:04| Źródło: HAMA| Fot: Materiały prasowe

W erze wszechobecnych mediów społecznościowych każdy z nas eksperymentuje ze zdjęciami wykonanymi telefonem, chcąc wrzucać na swoje profile najbardziej dopracowane i zwracające uwagę ujęcia. W tym niełatwym zadaniu pomoże nowość od marki HAMA – kompaktowa lampa pierścieniowa LED z wyzwalaczem Bluetooth i pilotem sterującym, która zadba o idealne wyregulowanie oświetlenia w 10-stopniowej skali. Doskonale posłuży też jako statyw.


Potrzeba kreowania wizerunku i treści oraz informowania znajomych, co dzieje się w naszym życiu, charakterystyczna dla każdego blogera, vlogera, Instagramera czy szerzej – influencera, tkwi częściowo w nas wszystkich. Bardzo często sposobem na osiągnięcie optymalnego efektu jest zrobienie i zamieszczenie odpowiedniego zdjęcia. Jednak oprócz właściwego smartfona trzeba mieć do tego warunki, a odpowiednie oświetlenie odgrywa tu najważniejszą rolę. Takie zapewni na pewno kompaktowa lampa pierścieniowa LED od marki HAMA, wyposażona w specjalny uchwyt na smartfona. Stwarza idealne warunki oświetleniowe do wykonywania fotografii za pomocą smartfona oraz nagrywania filmów na YouTube, Facebook, Twitch, Instagram, TikTok i inne portale społecznościowe.

Foto? Bądź zawsze najlepszą wersją siebie

Lampa ze zdalnym wyzwalaczem Bluetooth dysponuje oświetleniem pierścieniowym 10.2″ (zewnętrzna średnica 26,5 cm) i jest wyposażona w 128 diod typu LED w kolorze białym, niebieskim i pomarańczowym. Ma 27 cm szerokości i regulowaną wysokość w zakresie do 138 cm, co przekłada się na spore pole manewru oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb (np. większe sceny, pozycja siedząca lub leżąca). Lampa ustawiona na swoją minimalną wysokość 52 cm z powodzeniem sprawdzi się jako statyw stołowy. Może też pochwalić się niespotykanym kątem nagrywania, bo lampę da się bezstopniowo pochylać do tyłu.

Dzięki trzyetapowej kontroli barwy światła (3000/4500/6000 K) oferuje ona szeroką gamę efektów – od ciepłej bieli do dziennego oświetlenia. Natężenie światła można regulować w 10 stopniach – od jaskrawego błyszczenia do przyjemnie przyćmionego światła. Łatwo uzyskać tutaj też widowiskowy efekt „czarującego oka”, bo lampa za pomocą refleksów tworzy światełka, wyraźnie widoczne w źrenicach. Gwarantuje również uzyskanie optymalnego oświetlenia do wykonywania poradników makijażowych lub portretów selfie, co na pewno zwróci uwagę odbiorców.

Wszystko ustawia się za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania, dla równomiernego i jak najlepszego oświetlenia np. portretów czy nagrań.

Uchwyt na smartfona z głowicą kulową i elastycznym wspornikiem pozwoli nam wybrać poziomy lub pionowy format nagrywania oraz fotografowania. Koniec z zamartwianiem się o idealną pozycję do tworzenia multimedialnych treści.

Lampa pierścieniowa HAMA – uniwersalność i wygoda

W rozszerzanym uchwycie zmieszczą się telefony o szerokości 6-8 cm, urządzenie pasuje więc do mnóstwa modeli smartfonów. Producent pomyślał również o ochronie telefonu, gdyż uchwyt do niego wyścielono zabezpieczającą obudowę gumą.

Do lampy dołączany jest oczywiście kabel ładujący USB-A o długości 190 cm, co pozwala na podłączenie do powerbanku i korzystanie z lampy niezależnie od stopnia jej naładowania.

Lampę pierścieniową LED od firmy HAMA spokojnie można określić mianem mobilnego studia zdjęciowego. Urządzenie da się złożyć i przechowywać w podstawie, nie potrzebuje więc wiele miejsca w torbie, walizce lub plecaku. Łatwo zabrać je ze sobą w podróż, by móc pochwalić się w obiektywie gdzie akurat spędzamy czas. Solidne wykonanie z aluminium i plastiku sprawia, że nie musimy martwić się o jego ewentualne uszkodzenie. W zestawie znajdziemy też torbę do przechowywania lampy, co dodatkowo chroni ją przed kurzem i zadrapaniami w transporcie.

Niewiążącą cenę detaliczną lampy pierścieniowej HAMA z uchwytem na smartfona ustalono na poziomie 199 zł.