logo
Kolekcja DeeZee

Nowa kolekcja DeeZee jesień-zima 2020-2021 w paryskim stylu


17-09-2020| 04:04| Źródło: DeeZee| Fot: DeeZee

Dynamicznie rosnąca marka DeeZee z Grupy Kapitałowej CCC. W nowej kolekcji DeeZee jesień/zima 2020/21 firma przygotowała ponad 300 najmodniejszych wzorów butów i torebek dla kobiet.

Nowością w asortymencie nowej kolekcji DeeZee będą akcesoria, takie jak opaski i spinki do włosów. Portfele oraz produkty uzupełniające zimową stylizację: czapki, szaliki i rękawiczki. Dominować będą stonowane kolory takie jak: brązy, odcienie piasku oraz szarości i bordo. Ambasadorką DeeZee jest Karolina Pisarek, najpopularniejsza polska modelka młodego pokolenia. Oprócz tego ona też współprowadząca kulisy programu Top Model, którego DeeZee jest sponsorem kolejny rok z rzędu.


Wśród ponad 300 wzorów butów oraz torebek znajdą się między innymi botki w stylu motocyklowym czy sznurowane trzewiki z modnymi w tym sezonie kieszonkami i pikowaniami.

W najnowszej kolekcji online, pojawią się też duże klamry, łańcuchy, oraz grube podeszwy charakterystyczne dla stylu grunge. Marka nie zapomina również o wielbicielkach lżejszych modeli w stylu boho. Dlatego proponuje botki oraz kozaki ze ściąganymi cholewkami w kolorze jasnego beżu i ciepłego brązu. Dla zwolenniczek wysokich obcasów marka przygotowała bogaty wybór szpilek i czółenek. Które uzupełnione są o modne w tym sezonie wstawki z eko skóry krokodyla.

Nowa kolekcja DeeZee nawiązuje do stolicy Francji, światowej stolicy mody. To tu odbyła się sesja zdjęciowa prezentująca obuwie i akcesoria DeeZee. Dzięki współpracy z CCC nasze produkty są także dostępne w sklepach stacjonarnych, a także na ccc.eu. Naszą przewagą jest silna obecność online oraz stały kontakt z klientkami m.in. w mediach społecznościowych. To nasze naturalne rodowisko, w którym ciągle intensyfikujemy obecność. DeeZee jest także sponsorem Top Model, współpracujemy z modelką Karoliną Pisarek – influencerką, której profil na Instagramie śledzi ponad 800 tys. fanów. Wzmacniamy rozpoznawalność marki i widzimy konkretne efekty, które przekładają się na sprzedaż

– mówi Dominika Żak, Prezes Zarządu DeeZee.

W sesji prezentującej najnowszą kolekcję jesień-zima 2020/21 przed obiektywem znanej fotografki mody i specjalistki od zdjęć instagramowych – Marty Wojtal stanęła nie tylko Karolina Pisarek, ale także Olga Nowotarska – top modelka i influencerka.