logo
Nowości IKEA - Nowosciproduktowe.pl-6

Nowości IKEA na sezon wiosenny w Twoim domu


15-02-2021| 04:00| Źródło: IKEA| Fot: IKEA

Wkrótce ciepłe promienie słońca coraz częściej będą wpadać przez okna, co pozwoli nam nabrać nowej, pozytywnej energii. Wiosna jest tuż za rogiem, więc zaprośmy ją oraz nowości IKEA już teraz do naszego domu.


Jasne kolory, proste linie i dodatki z naturalnych, zrównoważonych materiałów zachęcają do zmian – nie tylko tych w naszych mieszkaniach. A dla tęskniących za świeżym, wiosennym powietrzem IKEA oferuje bardzo dobre rozwiązanie do zastosowania już teraz. W tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Lutowe nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy proste, minimalistyczne formy, ale także produkty wykonane z naturalnych włókien takich jak brzoza, bambus oraz rattan. Co więcej, użyta w artykułach bawełna pochodzi z bardziej zrównoważonych źródeł, dzięki czemu zadba nie tylko o piękny wygląd naszego wnętrza, ale też o środowisko. Nowe w ofercie IKEA oczyszczacze powietrza pozwolą odetchnąć zdrowszym powietrzem.

Nowości IKEA – weź głęboki oddech

Na wiosnę zadbajmy o powietrze, którym oddychamy. Oczyszczacz powietrza FÖRNUFTIG to nowość w IKEA, która skupia się na klimacie wewnątrz domu. Filtry, które są wymienne – HEPA 12 oraz węglowy – usuwają gazy i cząsteczki, m.in. zanieczyszczenia, pyłki, kurz czy nawet zapachy. Dzięki trzem możliwym trybom pracy możemy samodzielnie dostosować głośność urządzenia do pory dnia. Warto zwrócić uwagę również na jego front wykonany z materiału, który może się łatwo dopasować i wtopić w wystrój wnętrza. Oczyszczacz w zależności od potrzeb możemy zamontować na ścianie poziomo lub pionowo albo postawić go na podłodze.

Wiosenne wnętrza

Nowa pora roku to dobry moment, aby zadbać o przestrzeń w salonie. Z pomocą przyjdzie witryna RUDSTA, której przeszklone drzwi pozwolą dokładnie przyjrzeć się znajdującym się w środku rzeczom. Jej magnetyczny tylny panel oraz przemyślany uchwyt do drzwi sprawią, że sama w sobie również będzie zachwycać. Pastelowy kolor witryny można połączyć z ciekawymi dodatkami, aby wnętrze nabrało ciepłego wyglądu. Tkany metodą żakardową dywan RÖDASK ma współczesny wzór, pasuje do wszystkich rodzajów podłóg oraz został wykonany z bardziej zrównoważonej bawełny. Wystarczy jeszcze dodać ultranowoczesny klosz ÄLVSTARR, który zachwyca swoim wyglądem oraz jest łatwy w złożeniu, i voila! Salon odświeżony.

Kuchenne rewolucje

Robiąc wiosenne porządki nie zapominajmy o miejscu, w którym na co dzień przygotowujemy posiłki. Fronty kuchenne SINARP/HASSLARP to wspaniały pomysł na dodanie pomieszczeniu wyrazistego wykończenia. Drzwi HASSLARP wyróżniające się chevronowym wzorem, to ciekawy dodatek, który nie pozwoli na nudę w kuchni. Czy są wśród nas miłośnicy domowych wypieków? Koszyk do wyrastania chleba JÄSNING, wykonany z naturalnego rattanu, nada bochenkom kształt, a bawełniana wyściółka nie pozwoli pieczywu przykleić się od spodu lub wyschnąć.

Oaza spokoju

Sypialni także należy się odrobina nowości, to w końcu tam spędzamy dużą i ważną część naszego życia. Aby ją odnowić, wystarczy nowy komplet pościeli, np. VÄGTÅG. Seria ta jest inspirowana kulturą Japonii oraz starymi kimonami i wyróżnia się charakterystycznym rozmytym wzorem. Dopełnijmy kompozycję zestawem dekoracji RÅDFRÅGA, dzięki któremu wszystkie małe rzeczy znajdą swoje miejsce. Wiosna często wnosi do naszych domów także świeże kwiaty. Opalizujące szkliwo wazonów FNITTRIG podkreśli ich piękno. Wazony dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujemy je do roślin, niezależnie od długości łodyg.

Dziecięce sny

IKEA pamiętała także o najmłodszych. Z myślą o nich, w lutowej serii pojawił się komplet pościeli dziecięcej LEN/LENAST. Zestaw jest idealnie dopasowany do dziecięcych łóżek – nie tylko pod względem rozmiaru, ale również motywu. Możemy wybrać spośród nadruków księżyców lub kropek w kolorach szarym albo białym. Na łóżko narzućmy także szary koc LEN, aby zadbać o wygodę dzieci – nie zawiera on szkodliwych substancji ani chemikaliów. Dla rodziców mniejszych dzieci pojawiła się inteligentna elektroniczna niania UNDVIKA, która została stworzona z myślą o bezpieczeństwie, wygląda elegancko, a wbudowana funkcja „talk-back” pozwala mówić do dziecka, nawet jeśli jest daleko. Sprzęt posiada także interesującą opcję ładowania – wystarczy nałożyć jedną jednostkę urządzenia na drugą. Nic prostszego!

Nowe produkty są do kupienia już od lutego br. we wszystkich sklepach IKEA w Polsce oraz na stronie www marki. Oczyszczacze powietrza FÖRNUFTIG w kolorze białym będą dostępne na początku marca.