logo
Obuwie CROCS - Nowosciproduktowe.pl - 0

Obuwie CROCS dla wielbicieli postaci z bajek


19-08-2020| 11:25| Źródło: CROCS| Fot: CROCS

Jak wybrać odpowiednie i praktyczne obuwie użytkowane zarówno w szkole, jak i w drodze do niej? Powrót do szkoły wiąże się zazwyczaj z zakupami nie tylko artykułów potrzebnych do nauki lecz także odpowiedniego ubioru i obuwia. To ostatnie powinno być dopasowane nie tylko do stylizacji czy mundurku, lecz przede wszystkim do stopy. Obuwie Crocs odpowiada na te potrzeby.


Obuwie Crocs od lat produkowane jest jako obuwie wygodne i bardzo praktyczne. Większość modeli z powodzeniem możesz wyczyścić mokrą chusteczką lub przetrzeć wodą z mydłem. Niezwykle lekkie, przewiewne, łatwe w zakładaniu. Do tego nie musisz się martwić, że Twoja pociecha przypadkiem pomyli swoje buty! Wystarczy dokupić przypinkę Jibbitz, która z jednej strony wyróżni obuwie w niepowtarzalny sposób, a zarazem wyrazi zainteresowania właściciela lub po prostu będzie modnym dodatkiem.

Wśród modeli skierowanych do dzieci i młodzieży znajdziemy typowo sportowe, sznurowane lub na gumkę obuwie z serii LiteRide, jak również klasyczne clogi z futerkiem lub bez. Dla najmłodszych wsuwane Easy-On, które umożliwiają wkładanie i zdejmowanie butów z większą swobodą.

Jesienią nie może też zabraknąć kaloszy! Wybierz model inspirowany trampkami w stylu vintage, z dużymi gumowymi noskami i bocznymi paskami na podeszwie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się samodzielności, praktycznym rozwiązaniem będą kalosze z uchwytami bądź otworami na górze cholewki. Modele te posiadają odblaskowe logo na pięcie zwiększające widoczność dziecka na drodze. Dla wielbicieli postaci z bajek Crocs ma w swojej ofercie modele, które ucieszą każdego wiernego fana animacji.