logo
OnlyBio - Be Happy Museum

OnlyBio otworzyła strefę fryzjerską w Be Happy Museum w Warszawie i Krakowie


07-12-2023| 08:00| Źródło: OnlyBio| Fot: OnlyBio

Gdzie marzenia stają się rzeczywistością? Gdzie możemy poczuć się jak w świecie szczęścia i iluzji? Na kulturalnej mapie Warszawy i Krakowa jest takie miejsce. Be Happy Museum – Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji. Marka OnlyBio otworzyła w tym miejscu swoje wyjątkowe strefy.


Każdy fan selfie zapewne zna Be Happy Museum. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że można tu dosłownie oderwać się od rzeczywistości. A od teraz w atmosferze radości i pozytywnych kolorów, spędzisz czas w nowej strefie OnlyBio, gdzie masz gwarantowaną dobrą zabawę i świetne zdjęcia.

W Warszawie czeka na Was salon fryzjerski w klimacie retro. Możesz usiąść wygodnie w jednym z sześciu foteli wyposażonych w profesjonalne suszarki czy przejrzeć się w dużych lustrach. A wokoło otaczać Cię będą kosmetyki OnlyBio Hair in Balance do świadomej pielęgnacji włosów. Już teraz możesz poczuć się jak w prawdziwym salonie fryzjerskim z amerykańskich filmów. Pokój został tak przygotowany, że każdy jego element umożliwia niezliczoną ilość ujęć zdjęciowych i filmów.

A jeśli będziecie w Krakowie, zajrzyjcie także do Be Happy Museum i odwiedźcie kolejną strefę OnlyBio. Tutaj czeka na Was gigantyczna włosowa huśtawka, na której możecie usiąść, pobujać się, mając w tle niezliczone ilości odżywek do włosów marki. Musicie to zobaczyć na własne oczy, bo efekt jest naprawdę niesamowity.

Marka OnlyBio tworząc te dwa fantastyczne miejsca, angażuje swoich klientów, fanów i zaprasza do zabawy. Pokazuje tym, że świadoma pielęgnacja jest bardzo ważnym elementem dbania o włosy i skórę głowy. Musimy pamiętać, że najlepsze efekty będą wtedy, gdy będziemy łączyć systematyczność z dobrą zabawą.

Jedno jest pewne, takich miejsc nie było jeszcze na kulturalnej mapie Polski.

W związku z otwarciem swoich stref marka OnlyBio uruchomiła konkurs, wystarczy przyjść do Be Happy Museum w Warszawie lub w Krakowie, zrobić sobie zdjęcie, nagrać reells czy tik tok. w strefie OnlyBio, opublikować na swoim profilu, oznaczyć @behappymuseum oraz @onlybio.life, dodać hasztagi #behappyonlybio #onlybio i odebrać prezent niespodziankę w kasie. A do 31 grudnia 2023 r. do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków o wartości 500 zł każdy. Szczegóły i zasady konkursu w regulaminie oraz na SoMe marki. https://onlybio.life/content/30-regulamin-konkursu-be-happy-z-onlybio