logo
Pielęgnacja cery - krem nawilżający - Nowosciproduktowe.pl1

Pielęgnacja skóry kosmetykami z linii Diego dalla Palma Hydration


31-08-2020| 08:15| Źródło: Drzacga Clinic| Fot: Drzacga Clinic

Choć początek lata nie był upalny, to na szczęście od pierwszych dni sierpnia możemy cieszyć się słoneczną pogodą i wysokimi temperaturami. W takich warunkach pielęgnacja skóry i jej odpowiednie nawilżenie są niezwykle istotne. Należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz zadbaniu o skórę całego ciała, a przede wszystkim twarzy. Zatem jaką pielęgnację stosować?


Pierwsze zmarszczki oraz oznaki upływającego czasu w pierwszej kolejności widoczne są zawsze na twarzy. Dlatego tak istotne jest, by odpowiednio pielęgnować swoją cerę o każdej porze roku, a w szczególności latem. Choć intensywne wystawianie twarzy w kierunku promieni słonecznych nie wpływa korzystnie na cerę, to jednak wiele pań ulega pokusie pięknej opalenizny. Dlatego jeśli już decydujemy się na opalanie, pamiętajmy, by często nawadniać organizm, a przede wszystkim stosować odpowiednie zabiegi nawilżające. Rozwiązaniem może być pielęgnacja skóry kremem Diego Dalla Palma Hydration.

Swoim klientkom zawsze przypominam o stosowaniu kremów z filtrem, które są podstawą pielęgnacji. Jednak to nie wystarczy, by zabezpieczyć cerę przed działaniem promieni słonecznych. Cały nasz organizm, a przede wszystkim twarz, potrzebuje wody. Gdy jej brakuje, nasza skóra staje się odwodniona, sucha oraz podatna na zmarszczki. W celu poprawy nawilżenia, uelastycznienia i odbudowy skóry polecam zabieg Diego Dalla Palma Hydration, w którym używa się kompleksu ceramidów 1-3-6 II, cholesterolu oraz fitosfingozyn identycznych pod względem rodzaju i składu, które występują w skórze. Ceramidy są niezbędne do przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia, naprawy skóry suchej i odwodnionej, a kompleksy Hydra Flux i Hydra Gene wspomagają przepływ wody na różnych poziomach skóry oraz jej transport od komórki do komórki, gwarantując aktywne nawodnienie skóry.

mówi Beata Drzazga, właścicielka Drzazga Clinic.

Po powrocie z plaży, basenu czy parku, gdzie wystawialiśmy skórę na słońce, bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie cery na wieczór. Choć w ciągu dnia stosowanie filtrów przeciwsłonecznych jest kluczowe, to wieczorem stają się one wrogiem zdrowej i promiennie wyglądającej cery o poranku. Latem gruczoły łojowe skóry pracują intensywniej, dlatego należy ją oczyścić, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia oraz zastosować odpowiednie nawilżenie.

– Od właściwej ilości wody w skórze zależą wszystkie jej funkcje. Dlatego, by ją odpowiednio nawilżyć, warto stosować kremy z linii Diego dalla Palma Hydration, dzięki którym nasza skóra jest odpowiednio nawodniona. Składniki zawarte w kremach spulchniają wodę, a przez to działają antystarzeniowo i zapewniają różne poziomy odżywienia skóry w każdym wieku. Dzięki lekkiej i jedwabistej konsystencji szybko się wchłaniają, dając natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości dla jędrnej i żywszej skóry – dodaje Drzazga.

Pamiętajmy, że skóra latem rządzi się własnymi prawami i od odpowiedniej jej pielęgnacji podczas wakacji będzie zależał jej stan na jesień. Dostarczajmy organizmowi dużo wody i nawilżajmy skórę, a będziemy cieszyć się piękną cerą cały rok!