logo
Plecak fotograficzny HAMA Samara - Nowosciproduktowe.pl-1

Plecak fotograficzny HAMA Samara


15-01-2021| 11:18| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Plecak fotograficzny HAMA Samara o pojemności 8 l pomieści wszystkie niezbędne akcesoria foto w siedmiu wyjmowanych przegrodach wewnętrznych. Z boku torby nie zabrakło tez uchwytu na statyw.


Plecak fotograficzny HAMA Samara jest utrzymany w czarnej kolorystyce, waży 390 g, a jego wymiary to 25 x 10 x 30 cm. Jego pojemność wynosi 8 l, zmieścimy więc w nim cały niezbędny sprzęt do profesjonalnej pracy lub fotograficznej pasji. Skutecznie ochroni akcesoria w trakcie transportu lub podróży.

W plecaku znalazła się miękko wyściełana komora na kamerę z podwójnym zamkiem błyskawicznym. W środku znajdziemy 7 wyjmowanych przegród wewnętrznych, a pod pokrywą umieszczono zamykaną na suwak kieszeń na pozostałe gadżety. Dzięki regulowanym paskom na ramię łatwo dostosujemy ich położenie do swojego wzrostu i typu sylwetki.

Nie mogło zabraknąć też górnego uchwytu do wygodnego przenoszenia plecaka, tak samo jak dwóch kieszeni po bokach, wykonanych z siatkowego materiału. Plecak fotograficzny posiada rónież boczny uchwyt na statyw. Producent ustalił niewiążącą cenę tej nowości na poziomie 129 zł.