logo
Płynny róż do ust i policzków - owosciproduktowePL

Płynny róż do policzków i ust – CHEEK&LIP TINGE


12-08-2020| 12:23| Źródło: Vipera| Fot: Vipera

Dbający o naturalne piękno płynny róż do policzków i ust CHEEK&LIP TINGE to dwufunkcyjny róż w płynie, przeznaczony dla każdej karnacji. Nadaje stonowany odcień, nie rozmazuje się, godzinami utrzymuje się na skórze, a aplikacji towarzyszy przyjemny, lekko poziomkowy zapach.


Marka VIPERA wprowadziła na rynek kosmetyczny nowatorski produkt, jakim jest płynny róż do policzków i ust. Firma często zajmuje się luksusem, a jej klienci swobodnie sięgają po ciekawe rozwiązania powstałe w laboratoriach marki. Po zaspokojeniu podstawowych potrzeb życiowych, ludzie cieszą się z posiadania kosmetyków, które im sprzyjają i pomagają w utrzymaniu dobrego wyglądu oraz samopoczucia – zawsze i wszędzie.

Kolor różu intensyfikujemy poprzez nakładanie kolejnych warstw. Trwała, nawilżająca formuła jest mocnym atutem tego kosmetyku. Płynny róż do policzków i ust nakładamy pędzelkiem; zyskujemy ładne barwy w naturalnym stylu, uzupełniające makijaż. Ten pomysłowy i wygodny w użyciu produkt polecamy stosować bezpośrednio na wargi lub jako podkład pod dowolny kolor szminki, aby wydłużyć kolor na ustach. Przejrzysty rumieniec uzyskujemy malując różem na każdym „jabłuszku” policzka trzy kreski, które następnie wklepujemy opuszkami palców, okrężnym ruchem, w fakturę naskórka. Róż uświetnia koloryt ust i karnację odświeżającym rumieńcem, stanowi trwałą alternatywę dla prasowanego lub kremowego różu, szczególnie przydatną w miesiącach ciepłych i w dobie noszenia maseczek.

Pojemność: 10 ml

VIPERA zajmuje się pięknem kobiet. Pięknem, które pozwala każdej kobiecie wyrażać siebie, budować pewność swojej urody i poczucie własnej wartości. Piękno kobiety to nauka. VIPERA tworzy upiększające produkty kosmetyczne, najlepsze pod względem jakości, skuteczności działania i bezpieczeństwa, ponieważ uważnie słucha potrzeb i pragnień kobiet. Poprzez badania obcych rynków dociera do zróżnicowanych potrzeb związanych z wizją piękna, co wymaga zaangażowania i skutecznych działań Firmy w każdym obszarze: badań, produkcji, marketingu, sprzedaży, transportu, administracji i zasobów ludzkich.