logo
Router LTE z funkcją telefonu - Nowosciproduktowe.pl

Router LTE z funkcją telefonu


20-04-2021| 11:10| Źródło: TP-Link| Fot: TP-Link

TL-MR6500v to router LTE z funkcją telefonu będący niewątpliwie doskonałą propozycją dla osób, które mieszkają w okolicy, gdzie internet stacjonarny nie jest dostępny, albo dla tych, którzy często zmieniają miejsce pobytu.


Router LTE z funkcją telefonu TL-MR6500v oferowany przez TP-Link może stanowić główne łącze internetowe w domu lub gdziekolwiek zabierzemy go ze sobą – wystarczy włożyć do wbudowanego slotu kartę SIM od swojego operatora. Urządzenie pracuje w standardzie 802.11n i oferuje użytkownikom prędkości WiFi dochodzące do 300 Mb/s. Router LTE z łatwością może zapewnić połączenie 4G/LTE nawet 32 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom. Do podłączenia urządzeń niewyposażonych w kartę sieciową WiFi, takich jak komputery stacjonarne czy drukarki służą trzy porty Ethernet 10/100 Mb/s. Co istotne, jeden z portów to wymienny port WAN/LAN, co umożliwia podłączenie kabla od tradycyjnego dostawcy internetu.

Router LTE TL-MR6500v to nie tylko połączenie routera WiFi i modemu, to także telefon. Urządzenie wyposażone jest w port telefoniczny, do którego można podłączyć telefon stacjonarny, tak aby jednocześnie prowadzić długie rozmowy i surfować po internecie. TL-MR6500v pozwala na korzystanie z takich usług jak VoIP, VoLTE oraz CSFB i oferuje szereg przydatnych funkcji takich jak np. blokowanie połączeń, blokowanie anonimowych połączeń, czy też szybkie wybieranie. Router posiada także wbudowaną pocztę głosową z 50 MB pamięci wewnętrznej, co pozwala na rejestrację i przechowywanie nawet 100 minut nagrań na skrzynce głosowej.

Router LTE wyposażono w dwie odkręcane, zewnętrzne anteny, które w razie potrzeby można wymienić na antenę zewnętrzną. Dzięki intuicyjnej aplikacji Tether, dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS, konfiguracja oraz zarządzanie urządzeniem są niezwykle proste. TL-MR6500v objęty został 3-letnią gwarancją. Cena urządzenia to ok. 400zł.