logo
MusicGalaxyThursday - Nowosciproduktowe.pl

Music Galaxy Thursday – nowy projekt Samsung


02-04-2021| 12:05| Źródło: Samsung | Fot: Samsung

W ramach Music Galaxy Thursday Samsung, przy współpracy z Universal Music Group, oferuje miłośnikom muzyki dostęp do ekskluzywnych muzycznych treści.


Samsung zainaugurował projekt Music Galaxy Thursday – cotygodniowe wydarzenie dla fanów muzyki z całej Europy, którzy poszukują muzycznych inspiracji. Za sprawą projektu w każdy czwartek zyskują oni dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak niepublikowane wcześniej wywiady z artystami, kameralne występy i materiały zarejestrowane za kulisami oraz wideoklipy i filmy z tekstami piosenek, a także nowe playlisty.

Music Galaxy Thursday powstało we współpracy z Universal Music Group (UMG), największą grupą biznesową w przemyśle muzycznym, oferując niespotykany dotąd dostęp i wgląd w muzykę i twórczość niezrównanych artystów UMG z całego świata. Projekt oferuje odbiorcom dostęp do twórczości artystów, których kochają, a także pozwala im znaleźć nowe muzyczne inspiracje. Treści będą dostępne w kanałach społecznościowych – w tym na Facebooku, Instagramie i TikToku – zarówno Samsung jak i każdego z prezentowanych w ramach projektu artystów. W każdym tygodniu w ramach Music Galaxy Thursday prezentowany będzie nowy talent, który podzieli się z obiorcami nie tylko swoimi najnowszymi singlami, ale też sekretami procesu twórczego, stojącymi za ich brzmieniem.

Music Galaxy Thursday został zainaugurowany przez YUNGBLUD – brytyjskiego artystę i autora tekstów, który redefiniuje muzyczne konwencje, łącząc pop, rock i trap. W ramach cotygodniowych muzycznych odsłon Music Galaxy Thursday można również zobaczyć m.in. RAYE – brytyjską charyzmatyczną piosenkarkę i autorkę tekstów, hiszpańską artystkę indie-pop Natalię Lacunzę, oraz najnowsze odkrycie włoskiego nurtu urban – Madame, a także wielu innych artystów, których warto śledzić. Pojawi się również kilka niespodzianek.

O Universal Music Group

Universal Music Group (UMG) jest światowym liderem w branży muzycznej rozrywki, którego szeroko zakrojona działalność obejmuje nagrywanie i wydawanie muzyki, merchandising oraz treści audiowizualne w ponad 60 krajach. UMG może się pochwalić najbogatszym katalogiem nagrań i piosenek w ramach każdego muzycznego gatunku. Firma identyfikuje i wspiera rozwój artystów, a także produkuje i rozpowszechnia najlepiej ocenianą przez krytyków i odnoszącą największe komercyjne sukcesy muzykę na świecie. UMG stawia na artyzm, innowację i przedsiębiorczość, wspierając rozwój usług, platform i modeli biznesowych w celu ciągłego otwierania przed artystami możliwości zarówno kreatywnych, jak i komercyjnych oraz oferowania fanom nowych doświadczeń. Universal Music Group należy do Vivendi.