logo
Siostry ADiHD, Gabriella, nowosciproduktowe.pl

Siostry ADiHD w sesji zdjęciowej dla marki Gabriella


30-04-2021| 10:20| Źródło: Gabriella| Fot: Gabriella

Znane z wigoru i żywiołowego podejścia do życia – Siostry ADiHD – od lat współpracują z marką Gabriella, a teraz wystąpiły w sesji zdjęciowej – zmysłowej i pełnej tęsknoty za życiem nocnym w stylu glamour. W kadrach królują długie nogi i wzorzyste rajstopy. A wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.


Gabriella to wiodąca polska marka produkująca wyroby pończosznicze, którą charakteryzuje innowacyjność i wysoka jakość. Ostatnia kolekcja marki to eksplozja modnych kolorów i wzorów, co pokazuje także sesja zdjęciowa z udziałem sióstr ADiHD – znanymi z prowadzenia programów na kanale 4funtv. Siostry od zawsze wyróżniały się nie tylko ponadprzeciętną urodą, ale i niespożytą energią. Ilona zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej 2014, została również finalistką Miss Polski i reprezentowała kraj podczas konkursu Miss Bikini Universe 2015. Milena była zawodową tancerką, szkoliła się nawet na Broadwayu. Siostry wspólnie założyły firmę Fit and Jump, promując tym samym aktywny tryb życia. Ilona i Milena prowadzą także bloga i konto na Instagramie, wokół którego zgromadziła się nieco ponad ćwierćmilionowa, bardzo aktywna społeczność!

Zoom na nogi

Może by założyć mini? Krótkie spódniczki i sukienki do połowy uda są związane z rajstopami od początku swojego istnienia, kiedy to Mary Quant wprowadziła na rynek pierwszą minispódniczkę. Wraz z nimi zadebiutowały wzorzyste rajstopy i aż do dzisiaj najlepiej prezentują się właśnie połączeniu z odkrytymi nogami. Zupełnie jak na sesji zdjęciowej Gabrielli z udziałem Sióstr ADiHD, gdzie królują wieczorowe, krótkie kreacje. Przywołują one w pamięci minione wieczory pełne zabaw, wyjść na miasto, czy wizyt w teatrze. Wystarczy tylko spojrzeć na urocze modele w kropki. Duże groszki w wersji czarnej EVA, czy może w wersji kolorowej JOY? Drobne regularne kropeczki w modelu PUNTINA, czy lepiej nieregularnie rozsypane jak w rajstopach NANA? Tutaj warto (w wielkim stylu) kierować się głosem serca.

Gwiazdorski styl

Ujęcia w stylu glamour przywodzą na myśl wyniosły klimat rodem z czerwonego dywanu lub… wizyty w teatrze. Może to za sprawą wschodzących gwiazd, jakimi są rajstopy STARS COLOR? Różowe lub fioletowe gwiazdy na nogach, to coś, co tworzy spektakularny efekt i pozwala zbudować wyjątkową stylizację. Model stworzono również w podwójnej wersji kolorystycznej, gdzie jedna noga jest ozdobiona fioletowymi gwiazdkami, a druga różowymi. To nie wszystko, bo kolejny model to naprawdę COSMOS: rajstopy usłane gwiazdami, planetami i księżycami w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnej i ciemnej. Odważne stylizacje to coś, czego nam bardzo brakuje w dobie samoizolacji i hasła #zostańwdomu.

Ekspresja wzorów i kolorów to oznaka tęsknoty za życiem towarzyskim i możliwością wystrojenia się na specjalną okazję. Czemu nie miałaby ona być codziennie?