logo
Szpilki Caprice - Nowosciproduktowe.pl-

Szpilki Caprice – chodzenie staje się przyjemnością


22-04-2021| 10:27| Źródło: Caprice| Fot: Caprice

Jakie modele szpilek wybrać, żeby chodzenie było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Szpilki Caprice wysmuklają i wydłużają sylwetkę oraz dodają seksapilu.


Dobrze dopasowane buty do podstawa wygody i naszego komfortu. Nawet najpiękniejsze szpilki, ale źle dobrane, nie zrobią dobrego wrażenia, kiedy chwiejnym krokiem będziesz próbowała się w nich elegancko zaprezentować. Przede wszystkim unikaj bardzo wysokich obcasów, jeśli nie chodzisz w nich na co dzień. Stopa nie jest przyzwyczajona do takiego nachylenia, co ma wpływ na całą postawę. Zanim się przyzwyczaisz musi minąć trochę czasu. Dlatego zacznij próby od nieco niższych butów. Pamiętaj o wyprostowanych plecach i lekko wciągniętym brzuchu. Idealna postawa to taka, jakbyś chciała głową sięgać gwiazd.

Każda z nas może wyglądać w butach na szpilce zjawisko. Nikt jednak nie został stworzony do noszenia tego typu obuwia. Potrzeba czasu, nauki i chęci, by posiąść umiejętność wydobycia z obcasów ich zalet. W sklepach wybór jest ogromny. Wydawałoby się, że wszystkie są do siebie bardzo podobne, wręcz identyczne. Jednak szpilka szpilce nierówna. Warto zgłębić wiedzę na ich temat. Są marki, które swoimi technologiami wyprzedzają inne sprawiając, że buty na szpilce stają się wyjątkowe i bardzo wygodne.

Amortyzacja i klimatyzacja w jednym? TAK, to możliwe dzięki specjalnym wkładkom stosowanym w większości modeli butów na obcasie marki Caprice. Tylko 30% powierzchni stopy ma kontakt z wkładką, a 70% jest zawieszone w powietrzu. Wilgoć odprowadzana jest z obuwia za pomocą kilkuset mikrozbiorniczków, co dodatkowo zabezpiecza przed „pływaniem” stopy latem. Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu obuwia, gdyż wilgoć nie wnika w podeszwę czy wkładkę. Odparowuje ze ścianek mikrozbiorniczków tuż po zdjęciu obuwia.

Buty na wysokim obcasie w przeważającej większości nie należą do wygodnych, mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie, poprzez obciążenie kręgosłupa i stawów, często też wydają charakterystyczny stukot w trakcie chodzenia. Antishokk to odpowiedź firmy Caprice na wszystkie te bolączki. System amortyzujący umieszczony w obcasie, który tłumi do 50% wstrząsów. Dzięki niemu stawy i kręgosłup podlegają o połowę mniejszym drganiom i obciążeniom. A i stukot jest nieco mniej słyszalny.

Nie od dziś wiadomo, że dobre jakościowo obuwie to takie, które zostało uszyte z naturalnej skóry. Jest przyjazne dla stóp i perfekcyjnie dopasowuje się w trakcie użytkowania do naszej anatomii i sposobu chodzenia. Dzięki temu buty są niezwykle miękkie, wytrzymałe i unikatowe. Naturalna skóra jest w pełni elastyczna, zapewnia „oddychanie” stóp i pochłania nadmiar wilgoci. Wszystkie buty Caprice produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości naturalnej skóry.

Szpilki są modne o każdej porze roku i zawsze pozostają w trendach modowych. Noszenie dobrze dopasowanego do stopy modelu da Ci gwarancję wygody, a zastosowane technologie sprawią, że przekonasz się do tego typu obuwia szybciej niż Ci się wydaje. W szpilce naprawdę da się chodzić swobodnie!