logo
Rajstopy Gabriella - Nowosciproduktowe.pl-1

Te rajstopy będą must have w sezonie wiosna-lato 2021


23-03-2021| 02:01| Źródło: Gabriella| Fot: Gabriella

Moda jest niczym bumerang. Trendy nas opuszczają i wracają po wielu latach zinterpretowane na nowo, a jedyne czego możemy być pewni, to fakt, że za jakiś czas znowu się zmienią, a później… Bycie na bieżąco to nie lada wyzwanie. A jakie wiodące trendy na sezon SS21 będa miały miejsce jeśli chodzi o rajstopy?


Rajstopy z motywem florystycznym

Kwiaty symbolizują wiosnę i odradzającą się przyrodę. Nie ma innego motywu, który tak dobitnie sygnalizowałby nowe życie i nowe początki. W tym sezonie ponownie świętujemy wielki powrót kwiecistych wzorów, tym razem nie tylko na sukienkach i koszulach, ale i na rajstopach. Do łask powracają modele w kwiaty, które wyglądają niczym zrobione z koronki, a najgorętszym z nich będzie MILA. Wydaje Ci się, że taki wzór jest zbyt awangardowy? Już widać go w social mediach, a poczekaj jeszcze 2 miesiące, a z pewnością nie raz ujrzysz go na ulicy! Gabriella przygotowała rajstopy z kwiatowym motywem także w nieco mniej strojnej odsłonie. W modelu RINA wzór zdobi udo na wysokości typowej dla pończoch, a także tuż nad kostką.

Asymetria nadchodzi

Asymetria to trend, który ma się świetnie i nie zamierza opuszczać świata mody. Jego interpretacją Gabrielli jest model NANA skąpany w drobnych kropeczkach, i o ile sam kształt jest regularny, to jego ułożenie już nie. Przy palcach kropeczek jest więcej, a im wyżej, tym mniej. Z kolei model STARS COLOR to awangardowa propozycja w gwiazdki – lewa noga jest ozdobiona wzorem kolorze fioletowym, a druga w kolorze różowym. To rajstopy, które w tym sezonie z pewnością przyciągną każde spojrzenie.

Prosto z kosmosu

Nieprzerwanie od kilku sezonów fashionistki wplatają w swoje stylizacje motyw astrologiczny. Najczęściej jest to personalizowana biżuteria lub t-shirty ze znakiem zodiaku. Gabriella idzie o krok dalej i do swojej oferty dodaje kilka modeli rajstop prosto z kosmosu. Oczywiście niedosłownie… ale wystarczy tylko spojrzeć na COSMOS, żeby również ulec zauroczeniu i fascynacji astrologią. Model ten zdobią gwiazdy, koła symbolizujące planety i księżyce oraz drobne kropeczki, czyli gwiezdny pył. Kto wie, może można odczytać z nich przyszłość? Szczególnie ujmuje jasna wersja kolorystyczna, która nawiązuje do kolorów roku Pantone: Ultimate Grey i Illuminating Yellow. Te kolory spłyną w tym sezonie niczym lawina. Inspiracje gwiazdami można interpretować w tym sezonie również dosłownie! Zdobiony czarnymi gwiazdkami model STARS NERO to zdecydowany hit, w którym ambasadorka marki, Maja Sablewska niedawno pokazała się na swoim Instagramie. Warto mieć ten akcent w swojej szafie i… na nogach!