logo
Zestaw do pielęgnacji włosów OMO OnlyBIO

Zestaw do pielęgnacji włosów OMO za jedyne 54,99 zł. Jest doskonały na start!


20-06-2023| 08:00| Źródło: OnlyBIO| Fot: OnlyBIO

Chcesz zacząć świadomą pielęgnację włosów, ale nie wiesz jakie wybrać kosmetyki dla siebie? To nie problem. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Marka OnlyBio stworzyła specjalny zestaw na start: Starter Pack OMO, niezależny od porowatości włosów.


Jeśli nie znasz swojej porowatości włosów, a marzą Ci się zadbane i zdrowe włosy, zaprzyjaźnij się z tym zestawem. Stosuj kosmetyki regularnie i ciesz się pięknymi włosami.

OMO to krótka instrukcja, jak przywrócić włosom zniewalający blask, idealną gładkość i zdrowy wygląd. Jak to zrobić?

  • O – przed myciem nałóż na włosy poniżej uszu odpowiednią odżywkę z linii Hair in Balance. Zabezpieczy je to przed przesuszaniem i uszkodzeniami podczas mycia oraz wstępnie zadba o ich kondycję.
  • M – bez spłukiwania 1. Odżywki, nałóż szampon na czubek głowy. Myjemy tylko skórę głowy i włosy u nasady! Przy częstym myciu włosów nie ma potrzeby intensywnego ich oczyszczania na całej długości. Pozwól spłukiwanemu szamponowi oczyścić je delikatnie i bez pocierania.
  • O – Po spłukaniu szamponu i pierwszej odżywki, nałóż drugą odżywkę na włosy. Odczekaj 2 minuty i spłucz. Czujesz różnicę?

Co znajdziesz się w OMO Starter Pack?

Zestaw Starter Pack OMO jest dostępny w atrakcyjnej cenie 54,99 zł i zawiera: Odżywkę emolientową 200 ml, Odżywkę proteinową 200 ml, Szampon balansujący do przetłuszczającej się skóry głowy 400 ml i Olejek zabezpieczający końcówki 80 ml.

Zestaw Starter Pack OMO jest dostępny tylko w sklepie online marki.