logo
Aqua Glow Oriflame napój

Aqua Glow Oriflame – pielęgnacja cery od wewnątrz


21-10-2020| 01:28

Promienna skóra bez widocznych oznak starzenia to marzenie niejednej z nas! Niestety, sama pielęgnacja nie zawsze wystarcza. Czynniki, takie jak stres, przemęczenie czy zanieczyszczone powietrze mogą negatywnie wpłynąć na jej stan. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie swojej skóry od wewnątrz. Ciesz się pełnią blasku z najnowszym produktem od Wellness by Oriflame, napojem Aqua Glow.


Aqua Glow Oriflame to innowacyjny suplement diety, który w połączeniu z codzienną rutyną pielęgnacyjną sprawi, że twoja cera będzie piękna i lepiej nawilżona. Dzięki zawartemu ekstraktowi z borówki brusznicy, bogatemu w antyoksydanty oraz witaminom C i B3, Aqua Glow wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naszej skóry i chroni ją przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo, formuła Ceramosides oparta jest na ceramidach z pszenicy. Poprawia ona elastyczność i chroni przed utratą wilgotności, co pozytywnie wpływa na gładkość naszej cery. To jedyny produkt na rynku zawierający ceramidy oraz przebadany laboratoryjnie.

Przyjemna część każdego dnia

Bogaty, jagodowy smak napoju oraz łatwy sposób przygotowania sprawią, że Aqua Glow stanie się przyjemną częścią każdego twojego dnia. Natomiast pierwsze rezultaty będą widoczne już po dwóch tygodniach regularnego stosowania produktu.

Stworzony z myślą o najbardziej wymagających kobietach, które chcą wyglądać i czuć się zjawiskowo – jak po profesjonalnym zabiegu pielęgnacyjnym!

Podejmij wyzwanie z Aqua Glow Oriflame

Podejmij 15-dniowe wyzwanie pięknej cery z Aqua Glow. 15 saszetek w opakowaniu, każda na jeden dzień, to idealna terapia po stresującym dla skóry czasie lub gdy przygotowujesz się na wielkie wydarzenie i chcesz zapewnić jej wyjątkowy blask.

Aqua Glow Oriflame napój jagodowy