logo
ASICS GEL - Nowosciproduktowe.pl

ASICS odświeża biegową legendę – GEL-CUMULUS 23


13-05-2021| 11:14| Źródło: ASICS| Fot: ASICS

Lekka podeszwa środkowa FLYTEFOAM oraz technologia 3D SPACE CONSTRUCTION to kluczowe cechy 23. wersji kultowego obuwia biegowego – ASICS GEL-CUMULUS. Odświeżony model został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać jeszcze więcej komfortu i amortyzacji podczas pokonywania kolejnych kilometrów.


Marka ASICS wyniosła swój flagowy model na wyższy poziom, koncentrując się na wygodzie oraz przyciągającym wzrok designie. Ulepszone i bardzo wszechstronne buty pozwalają czerpać z biegania maksimum radości w myśl idei „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Projektanci wykorzystali technologię GEL w połączeniu z grubszą warstwą ultralekkiej podeszwy środkowej FLYTEFOAM, która zapewnia amortyzację i wygodę, jednocześnie utrzymując odpowiednią responsywność buta. Bezszwowa cholewka z siateczki otula stopę, gwarantując dodatkową warstwę komfortu.

Zaawansowana technologia 3D SPACE CONSTRUCTION wspiera określone obszary pod stopami w zależności od płci biegacza. Oznacza to, że model ASICS GEL-CUMULUS 23 jest zoptymalizowany pod kątem stylu biegania zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Płynniejszy krok pozwala jeszcze dłużej cieszyć się radością z samego biegania. Nasz najnowszy model zapewnia maksymalną amortyzację, wygodę, pozostając jednocześnie responsywnym i lekkim. Jest idealnym rozwiązaniem do codziennego treningu bez względu na poziom zaawansowania. Sport szczególnie teraz nabrał zupełnie nowego znaczenia. Podnosi nas na duchu, pozwala zapomnieć o społecznej kwarantannie, dlatego GEL-CUMULUS 23 jest propozycją dla wszystkich, którzy właśnie w bieganiu poszukują mentalnej równowagi – powiedział Shuhei Takemura, manager w zespole rozwoju biegania wyczynowego i obuwia w ASICS.

ASICS GEL-CUMULUS 23 zadebiutował na rynku 1 maja br. i jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online ASICS.