logo

Bezprzewodowe słuchawki douszne z systemem redukcji hałasu WF-C700N


28-04-2023| 10:00| Źródło: Sony| Fot: Sony

Firma Sony wprowadza nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C700N, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Nowe WF-C700N to atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą zastąpić obecne słuchawki prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi i połączyć wygodę i stabilność ze znakomitym dźwiękiem i redukcją hałasu.


Słuchawki WF-C700N zaprojektowano tak, aby zapewnić wygodę i stabilność wszystkim użytkownikom, niezależnie od wielkości uszu. W tym celu firma Sony wykorzystała obszerną bazę danych o kształtach uszu, rozwijaną od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych, oraz dokonała oceny czułości słuchu w zależności od budowy ucha. Słuchawki WF-C700N idealnie pasują do uszu, a dzięki ergonomicznie ukształtowanej powierzchni lepiej się trzymają. W rezultacie można je nosić bez przerwy przez dłuższy czas.

Miniaturowe, cylindryczne etui do przechowywania i ładowania słuchawek z łatwością mieści się w torbie lub kieszeni, dzięki czemu słuchawki można stale nosić ze sobą. Geometryczne wzory tworzące fakturę etui nadają mu elegancki, luksusowy wygląd. Faktura, właściwości i kolory słuchawek WF-C700N powstały z myślą o stylu i wygodzie. Mając do wyboru wersję czarną, białą, lawendową i w kolorze szałwiowej zieleni, każdy znajdzie coś dla siebie. Słuchawki WF-C700N pozwalają pozostać sam na sam z muzyką, ponieważ system redukcji hałasu tłumi dźwięki z zewnątrz. Użytkownik może jednak włączyć tryb dźwięków otoczenia, aby słyszeć, co dzieje się wokół.

Mikrofony zewnętrzne przechwytują wtedy więcej odgłosów otoczenia i pozwalają zachować z nim kontakt, a zarazem słuchać naturalnego dźwięku muzyki. Ustawienia słuchawek można zmieniać w aplikacji Sony | Headphones Connect. Funkcja „Focus on Voice” pozwala rozmawiać z osobą w pobliżu bez potrzeby wyjęcia słuchawek z uszu, zaś gwar otoczenia pozostaje stłumiony. Użytkownik może więc wejść do kawiarni i złożyć zamówienie, a potem szybko zanurzyć się w rozrywce bez rozpraszających uwagę dźwięków otoczenia.

Funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie znajduje się i co robi użytkownik. Rozpoznaje często odwiedzane miejsca, takie jak biuro, siłownia, ulubiona kawiarnia itp., a następnie wybiera odpowiednie ustawienia dźwięków otoczenia i dostosowuje tryb dźwięku do sytuacji. Dzięki niej można przemieszczać się z miejsca na miejsce w towarzystwie ulubionych wykonawców i rozrywki.

Do uzyskania wysokiej jakości dźwięku w słuchawkach WF-C700N przyczynia się technologia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), która przywraca utracone w procesie kompresji detale w muzyce. Opracowane przez firmę Sony miniaturowe, 5-milimetrowe przetworniki akustyczne emitują mocny bas i niezwykle czysty wokal, dzięki czemu zapewniają optymalne wrażenia niezależnie od wybranego gatunku rozrywki. Użytkownik może ponadto dostosować brzmienie do własnych upodobań, zmieniając ustawienia korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.