logo
Fresh ’n Rebel Clam Core

Oto Fresh ’n Rebel Clam Core – słuchawki mobilne, oferujące 45 godzin słuchania muzyki


24-04-2024| 08:00| Źródło: Fresh ’n Rebel| Fot: Fresh ’n Rebel

W asortymencie holenderskiej marki pojawiły się kolejne bezprzewodowe słuchawki nauszne z serii Clam. Model Core cechuje się wbudowanym mikrofonem z redukcją szumów do prowadzenia rozmów, obsługa asystentów głosowych, składaną i obrotową konstrukcją, a także niezwykle pojemną baterią. Esteci na pewno będą zadowoleni z sześciu fantazyjnych wersji kolorystycznych do wyboru.


To uzupełnienie kolekcji Clam o ostatni wariant słuchawek, który wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich, szukających nausznych słuchawek Bluetooth z odpowiednią jakością dźwięku i najnowszymi funkcjami w rozsądnej cenie. Ergonomia i komfort użytkowania to kluczowe atuty tej nowości w portfolio holenderskiego producenta, specjalisty od produktów audio.

Lekko i komfortowo

Zaznaczmy na wstępie, że składana i obrotowa konstrukcja nauszników pozwala na łatwe przechowywanie i transport, a miękko wyściełany pałąk oraz poduszki uszne zapewniają komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Dla zwiększenia wygody słuchawki wyposażono w czujniki obecności, które automatycznie wstrzymują odtwarzanie, gdy słuchawki zostaną zdjęte z głowy i wznawiają, jeśli zostaną ponownie założone.

Bateria w słuchawkach Clam Core jest na tyle pojemna, że gwarantuje 45 godzin słuchania ulubionych kawałków muzycznym na pojedynczym ładowaniu baterii.

Dbałość o detale

Każdy miłośnik muzyki doceni zrównoważone brzmienie, które doskonale oddaje wszystkie tony w szerokim spektrum różnych muzycznych gatunków. Słuchawki dysponują wysokiej jakości mikrofonem z funkcją redukcji szumów otoczenia. W trakcie połączenia telefonicznego koncentruje się on na ludzkim głosie i wycisza dźwięki otoczenia, włącznie z ruchem ulicznym, tak żeby rozmowa przebiegała czysto.

Łatwa kontrola i szybkie ładowanie

Regulacja głośności i przyciski odtwarzania oraz pauzy zostały umiejscowione na prawej muszli. W praktyce oznacza to intuicyjną kontrolę bez konieczności nerwowego szukania źródła dźwięku, czyli telefonu, laptopa czy tableta. Co więcej, słuchawki można szybko naładować do stanu pełni użyteczności akumulatora za pomocą dołączonego kabla USB-C w zaledwie dwie godziny. W efekcie dostajemy możliwość długotrwałego użytkowania bez konieczności częstego uzupełniania baterii sprzętu energią.

Asystent głosowy na wyciągnięcie ręki

Kliknięcie trzykrotnie środkowego przycisku na muszli słuchawek skutkuje aktywowaniem asystenta głosowego – Siri lub Google Assistant. W zasięgu użytkownika jest więc łatwe sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami telefonicznymi, a ręce zostają wówczas wolne.

Bezproblemowy zasięg

Słuchawki Clam Core działają w oparciu o nowoczesny standard modułu Bluetooth 5.3, co zapewnia stabilność oraz szybkość połączenia i zasięg do 10 metrów.

Możemy wybierać spośród sześciu wersji kolorystycznych słuchawek: Ice Grey, Silky Sand, Pastel Pink, Dreamy Lilac, True Blue i Storm Grey

Katalogowa cena słuchawek Fresh ‘n Rebel Clam Core to 219,90 zł.

Więcej detali znajduje się na oficjalnej witrynie producenta.