logo
Kolekcja Caprice jesień-zima 2020 - Nowosciproduktowe.pl-1

CAPRICE – kolekcja obuwia na sezon jesień-zima 2020


10-09-2020| 08:30| Źródło: Caprice| Fot: Caprice

Jesień zbliża się co raz większymi krokami. Czas na zmianę letniego obuwia na cieplejsze. Nowe modele, sprawdzona technologia i wygoda – wszystko to oferuje najnowsza kolekcja obuwia Caprice.


Klimatyzacja, amortyzacja i elastyczność to cechy wyróżniające obuwie marki Caprice. Technologia onAir, stosowana od lat, wciąż pozostaje znakiem rozpoznawczym. „Walking on air” to nic innego, jak odzwierciedlenie jakości i wygody noszenia butów pod szyldem Caprice. Ambasadorką marki została Ada Fijał, aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia”. Jej niebanalny styl, odważne, kolorowe stylizacje w zestawieniu z butami Caprice pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednocześnie stawia markę na czele tych, które nie boją się wyzwań.

W tegorocznej kolekcji każdy znajdzie odpowiednie modele dla siebie. Zaczynając od sportowego obuwia na śniegowcach kończąc. Zastosowane technologie, niezmiennie poprawiają komfort chodzenia. Blue Grip zapewnia antypoślizgowość, dzięki wklęsłym i ruchomym fragmentom wbudowanym w podeszwę, które dostosowują się do zróżnicowanych warunków podłoża. Dodatkowo bardzo drobne nacięcia w bieżnikach zapewniają znakomitą przyczepność dzięki ich możliwościom otwierania i zamykania.

Technologia onAir to specjalna konstrukcja górnej podeszwy i wkładki z systemem kilkuset mikrozbiorniczków. Niskie temperatury oddziałujące na podeszwę, nie oddziałują jednocześnie na stopę – na przeszkodzie staje kilkumilimetrowa warstwa powietrza, która ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

W tegorocznej kolekcji na sezon jesień/zima nie zabrakło zwierzęcych printów oraz łączenia materiałów. Obuwie sportowe na podwyższeniu, skórzane botki, zamszowe kozaki, zimowe modele z futerkiem czy pikowane śniegowce – wybór jest naprawdę szeroki. Przeważająca kolorystyka to wszelkiego rodzaju odcienie brązu, ale nie zabraknie też złota czy srebra.