logo
Drukarka Canon imagePRESS C170

Drukarka Canon imagePRESS C170 przesuwa granice kreatywności


02-02-2021| 09:58| Źródło: Canon| Fot: Canon

Na rynku pojawia się nowa drukarka Canon imagePRESS C170. Urządzenia tej serii mają zapewnić przedsiębiorstwom nowe możliwości kreatywnego druku na własne potrzeby. Zostały zaprojektowane, aby dostarczać różnego rodzaju wydruki o żywych barwach w wysokiej rozdzielczości nawet 2400×2400 dpi.


Drukarka Canon imagePRESS C170 oferuje możliwość tworzenia nadzwyczaj barwnych, precyzyjnie ostrych wydruków w profesjonalnej jakości. Dzięki obsłudze nietypowych formatów, takich jak koperty, materiały o gramaturze do 350 g/m2 oraz arkusze o długości nawet do 1300mm, urządzenie wspiera firmy w realizacji ich zróżnicowanych potrzeb z zakresu druku i wzbogaca wachlarz kreatywnych rozwiązań marketingu bezpośredniego. Canon ImagePRESS C170 obsługuje papier błyszczący i jedwabisty oraz materiały gładkie i teksturowane. Oferuje także duży wybór zintegrowanych profesjonalnych wykończeń, pobudzając kreatywność do tworzenia wyjątkowych wydruków w różnym stylu.

Wraz ze wzrostem znaczenia hybrydowego modelu pracy i stale zmieniającą się rolą biur, przedsiębiorstwa odczuwają rosnącą potrzebę maksymalizowania produktywności pracowników w czasie ich pobytu w biurze. Łącząc funkcjonalność biurową z profesjonalnymi osiągami, imagePRESS C170 umożliwia poszerzenie możliwości druku i znaczne ułatwienie pracy w nowoczesnej firmie, seria imagePRESS C170 oferuje nadzwyczajne osiągi do 70 stron na minutę w kolorze i do 80 stron na minutę w czerni i bieli. Dzięki wykorzystaniu znanego z innych urządzeń Canon intuicyjnego interfejsu, urządzenia cechuje łatwość obsługi, pozwalająca oszczędzić czas użytkowników.

Podobnie jak modele imageRUNNER ADVANCE DX, urządzenia imagePRESS C170 oferują zaawansowane opcje bezpieczeństwa, zaprojektowane by chronić wrażliwe informacje, gwarantować prywatność użytkowników i spełniać wszelkie wymogi prawne. Usługa McAfee Embedded Control blokuje wykonanie nieautoryzowanych operacji przy pomocy tzw. praktyki białej listy (whitelistingu).

Sposób naszej pracy zmienia się w niespotykanym tempie, ale dla wielu osób to biuro nadal stanowi centrum współpracy: miejsce, gdzie to, co namacalne, spotyka się ze światem cyfrowym. To w biurze kwitnie kreatywność. Urządzenia imagePRESS C170 oferują technologię światowej klasy, aby rewolucjonizować druk i wspierać firmy w hybrydowym trybie pracy.

mówi Hiro Imamura, vice president marketing, Document Solutions Group in Canon Europe

Specyfikacja techniczna imagePRESS C170

  • Prędkość wydruku do 70 str./min. dla formatu A4 w kolorze oraz 80 str./min. w czerni i bieli
  • Skanowanie do 240 obrazów na minutę dla formatu A4
  • Obsługa materiałów o długości do 1300 mm i gramaturze do 350 g/m2
  • Precyzyjne wydruki o wysokiej jakości obrazu, jaką gwarantuje technologia imagePRESS R-VCSEL oraz rozdzielczość druku 2400×2400 dpi
  • Ochrona 360° z oprogramowaniem McAfee Embedded Control
  • Stała jakość dzięki technologii Multi-Density Adjustment
  • Obsługa Multi-functional Embedded Application Platform (MEAP) oraz funkcjonalność Print Anywhere, zapewniona dzięki usługom uniFLOW Online i Mopria