logo
Farby Annie Sloan - Nowosciproduktowe.pl

Farby Annie Sloan to doskonały sposób na metamorfozę mebli ogrodowych


12-04-2021| 09:35| Źródło: Annie Sloan| Fot: Annie Sloan

Własne miejsce pod słońcem, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu, możemy stworzyć samodzielnie w ogrodzie lub na balkonie, wykorzystując farby Annie Sloan. Już sam pomysł na urządzenie takiej przestrzeni oraz jego realizacja mogą przynieść nam wiele satysfakcji i okazać się doskonałym sposobem na aktywne spędzenie wiosennego weekendu.


Jak to zrobić? Najlepiej korzystjąc z porad eksperta w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych, a także oferowanych produktów, czyli legendarnej farby Annie Sloan Chalk Paint™ dostępnej w palecie 42 kolorów oraz bezpiecznego lakieru na bazie wody Chalk Paint™ Lacquer. Projekt na nadchodzący weekend to metamorfoza mebli ogrodowych, dzięki której wprowadzisz do swego ogrodu więcej koloru. To dokonały początek, aby stworzyć swoje małe miejsce pod słońcem. – Przygotowanie ogrodu na lepszą pogodę to satysfakcjonujące zadanie, które pomoże wykreować klimat na nadchodzące, ciepłe miesiące – wyjaśnia Annie. – Wyjazd na wakacje także w tym roku wydaje się niepewny, dlatego świetnym pomysłem, aby zainwestować zaoszczędzone pieniądze jest stworzenie we własnym ogrodzie pięknego azylu na lato – dodaje ekspertka.

Do odnowienia mebli ogrodowych Annie Sloan poleca jasne barwy. – Żółty jest najbardziej słonecznym, najszczęśliwszym, a przy tym rekomendowanym przez Instytut Pantone w 2021 roku wyborem do przestrzeni zewnętrznych. Taki kolor przyniesie słońce nawet w deszczowe dni, niezależnie od tego, czy odnowione meble ustawisz w otoczeniu rabat w pełnym rozkwicie czy dysponujesz jedynie betonowym patio – mówi Annie.

Annie Sloan podpowiada, aby wykorzystać w pełni nawet najmniejsze przestrzenie na zewnątrz. – Odnowienie mebli ogrodowych i ożywienie zewnętrznej stolarki i ogrodzeń to dzieło zaledwie kilku godzin. Ze względu na unikalną formułę, farba Chalk Paint™ może być stosowana bez przygotowania, szlifowania lub gruntowania – wyjaśnia Annie. Malowaną powierzchnię najlepiej zabezpieczyć wytrzymałym, wodnym lakierem poliakrylowym Chalk Paint™ Lacquer, odpornym na promieniowanie UV. W zależności od wybranego rodzaju, możemy wykonać połyskujące lub matowe wykończenie. Lakier jest bezbarwny, szybko wysycha i nie żółknie. – Użyj resztek do malowania doniczek, aby uzyskać elegancki, spójny wygląd całej przestrzeni – podpowiada Annie.

Efektem naszych prac będzie wspaniałe miejsce wypoczynku podczas weekendów, majówki, a nawet dłuższego urlopu, które może być także efektownym tłem dla pamiątkowych postów z pozdrowieniami „szkoda, że Cię tu nie ma…”.


Dekoracje do domu