logo
Korki PUMA Lazertouch Pack - Nowosciproduktowe.pl

Korki PUMA Lazertouch Pack to niesamowita wygoda


27-04-2021| 10:40| Źródło: PUMA| Fot: PUMA

Korki PUMA Lazertouch Pack, zestaw w skład którego wchodzą skórzane edycje butów piłkarskich FUTURE Z 1.1 i ULTRA 1.2., będące połączeniem szybkości z wygodą i komfortem.


Wyjątkowy zestaw PUMA Lazertouch Pack wprowadza klasyczną czarną skórzaną cholewkę do najnowszych modeli korków FUTURE Z i ULTRA. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii Lazertouch w kluczowych strefach buta, zaprojektowana na nowo cholewka zapewnia doskonałe czucie piłki.

ULTRA 1.2 zostały wyposażone w ultralekką cholewkę MATRYXEVO, która zapewnia doskonałą stabilizację i przyczepność, jednocześnie zapewniając ponadprzeciętną prędkość ruchu i piorunujące przyspieszenie. Osiąganie doskonałych wyników jest możliwe dzięki połączeniu cholewki MATRYXEVO z podeszwą Peba SpeedUnit. Innowacyjna podeszwa łączy w sobie kolce w przedniej części oraz korki w kształcie litery V zaprojektowane tak, aby zagwarantować odpowiednią szybkość i przyspieszenie. W kluczowych miejscach zastosowano cienką powłokę GripControl Pro, która zapewnia pełną kontrolę nad piłką.

FUTURE Z 1.1 mają na celu podkreślenie stylu gry najbardziej kreatywnych i nieprzewidywalnych graczy na świecie. But zbudowany w oparciu o adaptacyjną opaskę kompresyjną FUZIONFIT+, zapewnia optymalne usztywnienie i wsparcie przy ruchach obciążających stopy. Cholewka wykonana jest z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą GripControl Pro, która zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką. To nowatorskie rozwiązanie integruje się z innowacyjną podeszwą Dynamic Motion System w kształcie litery Z, która umożliwia wielokierunkowy ruch, poprawiając jednocześnie stabilizację. PUMA Lazertouch Pack dostępny jest od 15 kwietnia 2021.

PUMA jest jedną z wiodących na ryku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 13 000 osób na całym świecie.