logo
Piekarnik Samsung - Nowosciproduktowe.pl

Kup piekarnik Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex™ i otrzymaj prezent!


21-05-2021| 09:32| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Podwójny piekarnik umożliwiający pieczenie dwóch potraw jednocześnie, w różnych temperaturach i trybach oraz naczynie parowe Dual Cook Steam w gratisie. Wyjątkowa promocja Samsung „piecz parami i na parze” trwa do końca bieżącego roku.


Niezależnie od tego czy przygotowujemy codzienny posiłek czy wytrawne przyjęcie dla gości potrzebujemy wygody, efektywności oraz oszczędności czasu. Z pomocą przychodzi rewolucyjny piekarnik Samsung Dual Cook Flex™, którego budowa pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie w odmiennych trybach i temperaturach. Specjalny separator dzieli urządzenie na dwie komory pozwalając na przygotowanie tak różnych dań, jak ryba i sernik, bez obawy o mieszanie się zapachów.

Dodatkowo, dzielone drzwi Flex Door pozwalają na otwarcie tylko górnej części piekarnika pozostawiając dolną komorę szczelnie zamkniętą, dzięki czemu warunki w niej nie ulegają zmianie. Jest to ułatwieniem gdy musimy doglądać dania, piekącego się na pierwszym poziomie bez jednoczesnej ingerencji w drugą, dolną strefę pieczenia.

Doskonałe uzupełnienie piekarnika stanowi naczynie Dual Cook Steam, wykorzystujące parę do tego by przygotować niepowtarzalne potrawy. Przy zamkniętej pokrywie naczynie ugotuje zdrowe warzywa, a przy otwartej – upiecze puszyste bułeczki. W zależności od potrzeby można wykorzystywać obie komory jednocześnie, tylko jedną z nich, albo stworzyć dużą przestrzeń poprzez wyjęcie separatora.

Teraz, z wykorzystaniem naczynia Dual Cook Steam wachlarz możliwości jest jeszcze szerszy. W konfiguracji z piekarnikiem można między innymi: piec dwie rzeczy naraz bez pary, piec jedną potrawę bez pary a drugą na parze lub piec tylko jedną potrawę w dowolny sposób. Wybór zależy tylko od inwencji kucharza.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent! Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby poznać urok przygotowywania dwóch potraw jednocześnie, a także spróbować techniki pieczenia i gotowania parowego. Promocją objęte są wybrane modele piekarników Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex™. Aby otrzymać naczynie Dual Cook Steam wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Podzielić się opinią na temat kupionego urządzenia w ciągu 21 dni za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: pieczparami.pl, strony sklepu, w którym piekarnik został zakupiony lub strony porównywarki cenowej. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #uzytkownikSamsung.
  • Następnie zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung Account, postępując zgodnie z instrukcją.

Po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona. Promocja trwa od 15 maja do 31 grudnia 2021 r., lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.