logo
Piekarnik gazowy Solgaz - Nowosciproduktowe.pl

Piekarnik gazowy SOLGAZ – innowacyjny sprzęt dla lepszego smaku potraw


02-04-2021| 10:25| Źródło: Solgaz| Fot: Solgaz

Piekarnik gazowy to popularne rozwiązanie, które od lat cieszy się popularnością użytkowników. Zasilane gazem, będącym najtańszym paliwem, generują spore oszczędności, gwarantując ekonomiczność oraz wygodę eksploatacji. Firma SOLGAZ opracowała bezpieczne i nowoczesne urządzenie, które zapewnia wysoką funkcjonalność i nowoczesny design, stanowiąc możliwość ciekawego wyposażenia kuchni.

Piekarnik gazowy Solgaz SPG-67 wyróżnia funkcja termoobiegu oraz umiejscowienie palników zarówno na dole, jak i góry, co umożliwia równomierne przygotowanie dań na słodko i na słono. Innowacją, która została zastosowana przez SOLGAZ w piekarniku gazowym SPG-67, jest nietypowy montaż dysz doprowadzających gaz. Dzięki tej nowej metodzie, płomień znajduje się zarówno w dolnej, jak i w górnej części urządzenia, jednak w jednym momencie dysze mogą działać tylko z jednej strony, dlatego należy ręcznie wybrać program, według którego chcemy przygotować danie. Jest to rozwiązanie umożliwiające równomierne przygotowanie potrawy, która będzie właściwie dopieczona z obu stron.

Kolejną innowacją zastosowaną w piekarniku gazowym SOLGAZ jest funkcja termoobiegu. Jest to rzadko stosowane przez innych producentów piekarników gazowych rozwiązanie, które wpływa na równomierne rozprowadzenie ciepła w piekarniku. Za tę czynność odpowiada wbudowany w tylnej części urządzenia wentylator. Termoobieg to funkcja pieczenia potraw z zachowaniem równomiernej temperatury we wszystkich częściach urządzenia, która jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania ciast, pizzy czy różnych rodzajów mięs, w przypadku których ważne jest zachowanie balansu pomiędzy chrupiącym wierzchem a soczystym środkiem. Podczas pieczenia lub wypiekania z pomocą termoobiegu, użytkownik może ustawić płomień dolny.

Piekarnik gazowy Solgaz

Piekarnik gazowy SOLGAZ ma także wbudowany minutnik, dzięki któremu użytkownik nie musi czuwać przy zegarku. Po upływnie wybranego czasu piekarnik powiadomi nas o tym sygnałem dźwiękowym. Piekarnik gazowego SPG-67 firmy SOLGAZ wyposażony został w ruszt i uchwyt do blachy, ale także nowoczesny rożen obrotowy, który idealnie sprawdzi się w przypadku pieczenia drobiu. Możliwość przygotowania chrupiącego i soczystego mięsa w domowych warunkach to zdecydowany atut nowego piekarnika firmy SOLGAZ.

Nowy piekarnik gazowy został tak opracowany, by gwarantować wyjątkowy design i harmonijne połączenie z innymi produktami z oferty – na przykład płytą kuchenną gaz-pod-szkłem i okapem. Producent stworzył czarny piekarnik gazowy z eleganckim obramowaniem w kolorze inox. Piekarnik SPG-67 do zabudowy od SOLGAZ ma standardowe wymiary 595x595x545 mm. Jego pojemność wynosi 67 litrów, dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się w wielu kuchennych projektach. Nowoczesny design piekarnika sprawia, że wpisze się on w wystrój kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym czy glamour.

Nowy piekarnik gazowy SPG-67 od SOLGAZ to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje łatwość przyrządzania potraw, nowoczesny design i ekonomiczną eksploatację. Producent wyposażył rozwiązanie w nietypowe dla tej kategorii produktu funkcjonalności – dysze zamontowane u góry i na dole oraz opcję pieczenia w termoobiegu. Piekarnik gazowy SPG-67 do zabudowy ma wymiaary 595x595x545 mm, a jego cena wynosi 1590 zł.