logo
Elfi list od św. Mikołaja

List od Mikołaja – niesamowity prezent dla dziecka


04-11-2020| 12:36| Źródło: Elfi| Fot: Elfi

Wiadomość od św. Mikołaja w formie spersonalizowanego listu lub wideo to emocje, które można podarować najmłodszym i nie tylko! Elfi oferuje wersje wideo również dla dorosłych. To świetna okazja aby sprawić niesamowitą niespodziankę swojemu dziecku, żonie, mężowi, przyjacielowi czy koleżance z pracy.


List do św. Mikołaja to poważna sprawa. Przed napisaniem listu, warto się zastanowić, co naprawdę przyniesie radość. Każde dziecko wymieniłoby masę prezentów, które by chciało otrzymać w tym roku. Pamiętajcie, nie ma się co rozpisywać, ze względu na to, że św. Mikołaj ma masę listów do przeczytania. Postarajcie się przekonać dziecko do jednej czy dwóch wymarzonych zabawek, wybierzcie razem to, co przyniesie dziecku największą frajdę. Dziecko musi wiedzieć, że jeśli dostanie całą torbę zabawek to biedne dzieci na świecie mogą zostać bez niczego. Warto wzbudzić więcej świątecznych emocji dziecka i podarować mu list od św. Mikołaja.

List możesz stworzyć poprzez generator na stronie. Kiedy list od św. Mikołaja już będzie gotowy, wybierz wzór listu, dodaj imię, zmień treść jak potrzeba a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List otrzymasz po kilku dniach tradycyjną pocztą. Cały proces tworzenia listu jest bardzo prosty i szybki.

Możesz również zamówić film od św. Mikołaja. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez zamawiającego zdjęcia i przekaże wybrane życzenia. Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Spraw radość wiadomością od Mikołaja.

List i wideo od Świętego Mikołaja możesz zamówić na stronie!