logo
Biedronka zabawki

Zabawki w sklepach Biedronka. Pobierz katalog PDF!


13-11-2020| 12:30| Źródło: Biedronka| Fot: Biedronka

Jak co roku, Biedronka towarzyszy milionom Polaków w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, będą to święta szczególne. Tym bardziej warto wcześniej nabyć prezenty świąteczne razem z codziennymi zakupami artykułów pierwszej potrzeby. Biedronka szczególnej uwadze poleca „Wielką księgę zabawek”, czyli katalog z wyjątkowo szeroką ofertą zabawek i książek, będący jednocześnie… kolorowanką dla najmłodszych!


Od 9 listopada aż do 24 grudnia co tydzień w sklepach sieci Biedronka będą pojawiać się nowe zabawki, książki, puzzle, gry i artykuły szkolne. W pierwszym tygodniu obowiązywania oferty, tzn. od 9 listopada, klienci znajdą m.in. zestawy klocków zarówno plastikowych (od 19,99 zł/op.), jak i drewnianych (39,99 zł/op.) marki własnej Elefun. Zwłaszcza te drugie pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię, a zabawa nimi pomaga poznawać kształty, kolory, wielkości przedmiotów oraz ich przeznaczenie. Dzieci uwielbiające naśladowanie dorosłych na pewno ucieszą się z drewnianej kuchni z akcesoriami lub drewnianego warsztatu z narzędziami Elefun (169 zł/op.). Z drewna wykonane są także takie zabawki edukacyjne, jak pociąg magnetyczny czy zjeżdżalnia z autami Elefun w cenie 34,99 zł/szt. Już kilkuletnie dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę. Dzięki tablicom manipulacyjnym w różnych wariantach, np. z liczbami, kalendarzem czy piramidą zdrowego żywienia (39,99 zł/szt.).

Hitami prezentowymi tego roku mogą zostać m. in. interaktywne zabawki niemowlęce Elefun w sklepach Biedronka. W ofercie są również zdalnie sterowane samochody luksusowych marek czy misie przytulanki w rozmiarze XL.

Wielka Księga Zabawek – kolorowanka

W tym roku po raz pierwszy prezentujemy klientom świąteczną ofertę zabawek dla dzieci w wyjątkowej formie – katalogu połączonego z kolorowanką. Folder został wydrukowany na specjalnym papierze. Dzięki czemu własnoręczne pomalowanie choinek, reniferów i domków z piernika jest proste i sprawia mnóstwo frajdy. Dodatkowo przeplata się z radością oglądania wymarzonych zabawek. Młodzi miłośnicy zagadek również się nie zawiodą – czekają na nich świąteczne labirynty oraz proste zabawy logiczne. A gdy dzieci pójdą już spać, dorośli będą mogli w domowym zaciszu spokojnie wybrać gwiazdkowe prezenty dla młodszych i starszych

Emilia Rzycka, menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Miłośnicy pluszaków będą zachwyceni dużymi misiami, królikami i reniferami o wysokości aż 65 cm (59,90 zł/szt.) Ponadto w ofercie mniejsze maskotki, które można zabrać ze sobą na spacer czy w odwiedziny (24,99 zł/szt.). W sklepach Biedronka nie zabraknie również kultowych zabawek. Tj. zestawów klocków Lego, np. dla miłośników i miłośniczek pielęgnacji roślin czy fanów ciekawych pojazdów, jak łazik strażacki z armatką wodną (29,99 zł/op.).

Kalendarz adwentowy w sklepach Biedronka

Biedronka zadbała również o zwolenników miłej przedświątecznej tradycji, jaką jest odliczanie 24 dni grudnia do Bożego Narodzenia. W tym radosnym oczekiwaniu pomoże kalendarz adwentowy z samochodami lub Barbie (74,90 zł/szt.). Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają zabawy sensoryczne, np. z wykorzystaniem ciastoliny i foremek Play-Doh z bohaterami Psiego Patrolu (79,90 zł/op.). Fani puzzli będą mogli ułożyć natomiast mapę Polski lub Europy (24,99 zł/op.), a gracze z pewnością docenią znaną i lubianą grę „5 sekund” (34,99 zł/op.).

Pobierz katalog – „Wielka Księga Zabawek” Biedronka

Zabawki w sklepach Biedronka zobacz na www