logo
Lodóka do zabudowy Samsung - Nowosciproduktowe.pl-1

Lodówka do zabudowy – 5 rzeczy, z których nie musisz rezygnować


05-10-2020| 12:15| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Wybierając lodówkę do zabudowy nie musisz iść na kompromisy. Nowoczesna lodówka do zabudowy oferuje technologie i innowacje, które pozwalają zachować świeżość i smak produktów na dłużej. Wybrane modele lodówek posiadają także szuflady dedykowane określonemu rodzajowi żywności, a nawet umożliwiają zamianę zamrażarki w lodówkę za dotknięciem jednego przycisku. Oto 5 rzeczy, które oferują nowoczesne lodówki do zabudowy.


Jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Zdarza się, że lodówka do zabudowy sprawia wrażenie dużej, ale po chwili okazuje się, że przestrzeń do przechowywania produktów wcale nie jest imponująca. Marka Samsung znalazła rozwiązanie tego problemu i wykorzystała w swoich lodówkach technologię SpaceMax™️, która jest gwarancją dodatkowej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej izolacji, ścianki urządzenia są znacznie cieńsze a wydajność energetyczna urządzenia pozostaje na wysokim poziomie. Dzięki temu można zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie – w ramach standardowych wymiarów zewnętrznych urządzenia. Wybierając np. popularny model BRB260189WW zyskujesz pewność, że zmieścisz tygodniowe zakupy dla całej rodziny.

Świeżość na dłużej

Odpowiednie przechowywanie pozwala znacznie wydłużyć okres przydatności do spożycia produktów spożywczych, szczególnie warzyw i owoców. Pełnowartościowe składniki są podstawą dobrze zbilansowanej diety. Dlatego tak ważne są technologie chłodnicze, które zapewniają optymalne warunki wewnątrz urządzenia. Na uwagę zasługuje technologia Twin Cooling Plus™, która dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w chłodziarce i zamrażarce, a także zapobiega mieszaniu zapachów. To sprawia, że żywność nie wysycha i dłużej pozostaje świeża, zachowując swój naturalny smak i zapach.

Zmień zamrażarkę w chłodziarkę jednym przyciskiem

Spodziewasz się gości lub planujesz większe zakupy, które starczą na dłużej? W takich sytuacjach sprawdzą się elastyczne rozwiązania, które oferuje lodówka do zabudowy Samsung wyposażone w strefę Cool Select+. Jeśli chcesz, możesz korzystać z tej strefy jako zamrażalnik (od -23 do -15°C), a w razie potrzeby, za dotknięciem jednego przycisku, zamienić zamrażalnik w jedną z komór, w której utrzymuje się optymalna ustalona temperatura: 2°C (tryb chłodziarki),-1°C (schładzanie), -5°C (lekkie zmrażanie). Ty decydujesz, jaką funkcję pełni komora i dzięki temu zawsze dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb.

Łatwy dostęp do produktów

Przygotowując codzienne posiłki chcemy mieć wszystko w zasięgu ręki. Dlatego też Samsung postawił na szereg rozwiązań, które zdecydowanie wpływają na komfort i wygodę użytkowania sprzętu. Jest to m.in. pojemnik Take-out Tray, do którego w łatwy sposób wkładamy i wyjmujemy ulubione i często używane artykuły spożywcze. Kolejnym ułatwieniem jest wysuwana półka Easy Slide dzięki której już nigdy nie zapomnimy o żadnym produkcie schowanym w kącie zamrażarki. Pozwala ona w łatwy sposób układać i wyjmować zamrożone produkty, także te ukryte w rogach. Zastosowane rozwiązania to gwarancja porządku w lodówce.

Lodówka do zabudowy – harmonia we wnętrzu

Wybierając lodówkę, która wraz z pozostałymi urządzeniami do zabudowy stworzy harmonijną i elegancką przestrzeń, powinniśmy zwrócić uwagę na jej wymiary i design, ale także na to czy swoimi funkcjami wpisze się w potrzeby domowników. Lodówki Samsung łączą ze sobą mnogość funkcji, których celem jest dbałość o komfort i zdrowie użytkowników. Ostateczną decyzję, który model lodówki wybrać i na jakie technologie postawić, powinniśmy oprzeć na analizie własnych potrzeb i upodobań. Przemyślany zakup będzie procentował przez długie lata.