logo
Lodówka Haier 3D A3FE742CMJ - Nowosciproduktowe.pl

Lodówka Haier, która chroni twoje zdrowie i oszczędza energię


28-12-2020| 03:00| Źródło: Haier| Fot: Haier

Lodówka HAIER 3D A3FE742CMJ to inteligentne, wyposażone w najnowocześniejsze technologie urządzenie premium. To idealne połączenie nowoczesnej stylistyki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Urządzenie wyposażone jest w system Total No Frost zapobiegający powstawaniu szronu oraz technologię ABT ograniczającą rozwój bakterii wewnątrz lodówki aż do 99,9%, chroniąc zdrowie nasze i naszej rodziny. Rozwiązania zastosowane w urządzeniu charakteryzują się niezwykłą wydajnością przy jednoczesnym niższym zużyciu energii.


ABT czyli skuteczny system antybakteryjny

Od kilku miesięcy podwyższony standard ochrony żywności oraz przestrzeganie zasad higieny jest naszym szczególnym priorytetem. Zależy nam na tym, aby przechowywane w lodówce produkty były nie tylko świeże ale i pozbawione bakterii. Lodówka HAIER A3FE742CMJ spełnia te oczekiwania – została bowiem wyposażona w rewolucyjną technologię antybakteryjną ABT, która wykorzystując płytkę z dwutlenku tytanu oraz światło ultrafioletowe usuwa aż 99,9 % bakterii chroniąc wnętrze lodówki, zachowując przy tym smak i dobrą jakość produktów. Technologia jest bezpieczna i skuteczna, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez VDE, czyli jedne z największych stowarzyszeń naukowo-technicznych.

Total No Frost – bez szronu i lodu

Innowacyjna technologia Total No Frost w chłodziarko-zamrażarce HAIER A3FE742CMJ zapobiega powstawaniu szronu i ułatwia jej konserwację oraz zapewnia optymalną higienę zarówno w lodówce jak i w zamrażarce. Specjalna osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co dodatkowo chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii, a tym samym eliminuje konieczność kłopotliwego i czasochłonnego rozmrażania. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano czujniki Fresher Sensors które, monitorują temperaturę na każdej półce i zapewniają, że chłodne powietrze kierowane jest do tych części lodówki, w których jest ono potrzebne. Rozwiązanie to, umożliwia szybkie doprowadzenie żywności do optymalnej temperatury z zachowaniem ich cennych składników odżywczych, a jednocześnie optymalizuje zużycie energii i wydłuża okres przechowywania produktów.

Lodówka Haier – praktyczność i 30% oszczędność energii

Lodówko-zamrażarka HAIER A3FE742CMJ wnosi akcent luksusu i nowoczesności do każdej przestrzeni kuchennej, a przy tym jest niezwykle praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Szuflady zamrażarki Easy Access to nie tylko szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów, ale także znacznie większa wygoda przeglądania zawartości zamrażarki w porównaniu do urządzeń ze zwykłymi drzwiami. Ponadto ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się z nich zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii nawet do 30%.
Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także możliwość obustronnego montażu drzwi lodówki, przez co możemy wstawić urządzenie w dowolne miejsce w naszej kuchni. W urządzeniu zamontowano także tylne oświetlenie diodowe o dużo większej jasności i natężeniu niż w innych chłodziarkach dostępnych na rynku, co ułatwia doskonałą widoczność przechowywanych w niej produktów. Wytrzymałe szklane półki to nie tylko stylowe wykończenie wnętrza chłodziarki HAIER A3FE742CMJ, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Nadzwyczajna świeżość produktów

Lodówka HAIER A3FE742CMJ została wyposażona w specjalne strefy, które powstały z myślą o zatrzymaniu cennych składników odżywczych naszej różnorodnej żywności. Strefa MoistZone dba o utrzymanie wilgotności na poziomie 90%, co zapewnia idealne warunki do przechowywania warzyw i owoców, natomiast Dry Zone, z wilgotnością poniżej 45%, przeznaczona jest dla takich produktów jak mięso, wędliny, suszone grzyby czy pomidory. Kolejną innowacją spełniającą oczekiwania klientów jest szuflada MyZone, która pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb temperatury w zakresie od -3° to +5°C. Jednym przyciskiem możemy tu wybrać opcję: QuickCool, Chiller 0°C Fresh, Sea food, Defrost lub Fruit & Vegetables. Aby szybko schłodzić ulubiony sok czy wodę warto skorzystać z wygodnej funkcji Instant Cool Zone, dzięki której już po 20 minutach wyjmiesz z lodówki orzeźwiający napój. W chłodziarce HAIER A3FE742CMJ zastosowano także, jedyną w swoim rodzaju, opatentowaną tacę aluminiową Fresher Pad, która przyspiesza proces zamrażania i rozmrażania zachowując konsystencję i wartości odżywcze żywności.

Wszystkie funkcje zastosowane w chłodziarce Haier pozwalają zatrzymać w żywności cenne składniki odżywcze oraz znacząco wydłużają czas jej przechowywania. Owoce i warzywa zachowują swój doskonały smak i wygląd a jedzenie nie „przesiąka” innymi zapachami z lodówki.

Lodówka Haier i podwójny silnik inwerterowy

W obecnych czasach zależy nam na tym, aby sprzęt gospodarstwa domowego działał cicho. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, zastosowane w sprężarkach inwerterowych umożliwiają znaczącą redukcję drgań podczas działania lodówki HAIER A3FE742CMJ. Dzięki temu urządzenie pracuje znacznie ciszej, a zarazem wydajniej. Co więcej, przy zakupie chłodziarki zyskujemy 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Wydajne wykorzystanie energii

Lodówka to urządzenie, które działa non-stop w naszym domu, przez co w dużym stopniu przekłada się na ponoszone przez nas koszty energii. Nie dziwi zatem fakt, że klienci którzy myślą o zakupie chłodziarko-zamrażarki często w pierwszej kolejności pytają o jej klasę energetyczną. Wysoka klasa energetyczna to mniejsze rachunki za prąd, a zatem i większa dbałość o nasze środowisko naturalne. Lodówka HAIER A3FE742CMJ, stworzona w oparciu o najnowsze technologie, cechuje się wysoką wydajnością energetyczną „A++”.

Dostępność i cena:

Lodówka HAIER A3FE742CMJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert w cenie 2999 zł.