logo
Puma Wild Rider - Nowosciproduktowe.pl

Neymar Jr. w najnowszej kampanii modelu PUMA Wild Rider


21-05-2021| 09:57| Źródło: PUMA| Fot: PUMA

Do popularnej serii butów PUMA Rider dołącza nowy członek, Wild Rider. Bohaterem kampanii tego inspirowanego wielkomiejskim stylem życia modelu został piłkarz i globalny ambasador marki, Neymar Jr.


Wild Rider to idealne buty dla tych, którzy zawsze pędzą naprzód i kochają atmosferę tętniącego życiem miasta. Do takich osób z pewnością należy Neymar Jr., który wziął udział
w swojej pierwszej lifestyle’owej kampanii PUMA. Znany jest nie tylko z licznych sukcesów na boisku, ale także z odważnego stylu.

„Jako ktoś, kto kocha streetwear, byłem podekscytowany, gdy PUMA zwróciła się do mnie, bym został twarzą butów spoza sektora futbolu.” – mówi Neymar Jr. „To model, którego nie będziecie chcieli zdjąć z nóg, ja noszę go non-stop! É o meu favorito!”

Wild Rider nadaje zupełnie nowego wymiaru rodzinie Rider dzięki futurystycznym tłoczeniom na podeszwie środkowej. Wzorując się na archiwalnych inspiracjach z Rider OG, jego sylwetka jest „kolażem” połączonej ze sobą stylistyki retro z nowoczesnością. Progresywny sposób projektowania obejmuje takie rozwiązania jak m.in.: wystająca podeszwa, pasek formstrip zachodzący na piętę oraz napis „Designed by PUMA”.

Model Wild Rider dostępny jest za pośrednictwem sklepu internetowego PUMA oraz w wybranych sklepach partnerskich od 20 maja.

PUMA jest jedną z wiodących na rynku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od ponad 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 16 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech.