logo
Brother drukarki etykiet - Nowosciproduktowe.pl-1

Poznaj drukarki etykiet, paragonów i biletów serii RJ LITE od Brother


23-09-2020| 10:25| Źródło: Brother| Fot: Brother

Brother prezentuje mobilne drukarki etykiet, które umożliwiają szybkie i proste drukowanie etykiet, paragonów oraz biletów nawet w wymagających warunkach. Urządzenia pozwalają na szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń towarów w sklepach oraz magazynach.


Modele Brother RJ-3035B i RJ-3055WB to przenośne i kompaktowe trzycalowe drukarki etykiet, które są odporne na upadki z wysokości 2,5 m. Ponadto zapewniają stopień ochrony IP54 w futerale. Dedykowane są m.in. użytkownikom z branży handlu detalicznego. Znajdą zastosowanie w sprzedaży wielokanałowej, e-handlu, coraz popularniejszych systemach typu „kliknij i odbierz sam” oraz w oznaczaniu żywności na sklepowych półkach. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji świetnie sprawdzą się podczas pracy w terenie. Dodatkowo modele serii RJ LITE mogą być noszone na zawieszanym przez ramię pasku. Ułatwia to znacznie korzystanie z nich podczas pracy.

Obudowa drukarek RJ-3035B i RJ-3055WB ma klasę szczelności IP54. Dlatego jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje znaczna wilgotność powietrza.
Te przenośne drukarki etykiet oferują prędkość druku nawet do 101mm/s (4 cale na sekundę). Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi. Gotowy do pracy zestaw razem z baterią waży tylko 375g w przypadku modeli RJ-3035B i RJ-3055WB.

Drukarki etykiet serii RJ Lite są intuicyjne w obsłudze, a ich interfejs umożliwia łączenie z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi. W rezultacie znacznie usprawnia wydruk. Urządzenia gwarantują łatwą obsługę dzięki różnym opcjom komunikacji: USB, Bluetooth, a także w przypadku modelu RJ3055WB – WiFi.

Modele serii RJ Lite działają w temperaturach od -15˚C do +50˚C. Ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C. Można je uzupełnić o szeroką gamę akcesoriów, które pozwalają stosować urządzenie w prawie każdych warunkach, oraz dostosować je do indywidualnych potrzeb poszczególnych branż. Mobilne drukarki serii RJ LITE są objęte 3-letnią gwarancją.

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Posiada od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych.