logo
słuchawki Jabra Elite 85t, nowosciproduktowe.pl

Poznaj słuchawki Jabra Elite 85t oraz Jabra Speak 750


11-12-2020| 09:56| Źródło: Jabra | Fot: Jabra

Świąteczne spotkania z rodziną i przyjaciółmi cieszą, ale czasami chcemy też pobyć sami i potrenować lub posłuchać podcastów. Bywa też, że musimy wziąć udział w jakiejś pilnej telekonferencji. Na szczęście zimowa strefa spokoju jest na wyciągnięcie ręki, dzięki doskonałym słuchawkom Jabra, które pomogą Ci uciec do Twojej własnej zimowej krainy czarów.


Niezależnie od tego czy chcesz znowu zmieścić się w cekinową sukienkę na świąteczne przyjęcie, czy dotrzymać terminów przed przerwą świąteczną, mamy coś dla Ciebie. Co więcej, pomożemy Ci też odprężyć się po świętowaniu! Poznaj słuchawki Jabra Elite 85t oraz Jabra Speak 750!

Cicha noc z Jabra Advanced ANC™. Słuchawki Jabra Elite 85t

To z pewnością jeden z najlepszych prezentów o niewielkich rozmiarach jaki można znaleźć pod choinką (no prawie)… Słuchawki Jabra Elite 85t to zdecydowanie niezbędny punkt na świątecznej liście życzeń każdego melomana. Te zupełnie nowe słuchawki douszne z technologią Jabra Advanced ANC™ oferują najwyższej klasy redukcję szumów.

Dzięki półotwartej konstrukcji należą do najwygodniejszych słuchawek dousznych, jakie kiedykolwiek wypróbujesz. Ponieważ eliminowany jest dźwięk własnych kroków czy żucia, można słuchać i rozmawiać bez izolującego efektu „zatyczek do uszu”.

Możliwości technologii Jabra Advanced ANC™ nie ograniczają się tylko do jej włączania i wyłączania. Podwójnym suwakiem można ustawić funkcje ANC i podsłuchiwania (HearThrough) w dowolnym zakresie, dzięki czemu możesz decydować, czy chcesz słyszeć otoczenie, czy też się od niego odizolować.

Technologia 6-mikrofonów zlokalizowanych wewnątrz i na zewnątrz słuchawek oraz ulepszona ochrona przed szumem wiatru sprawiają, że wyraźne rozmowy można prowadzić wszędzie. Nic już nie przeszkodzi Ci w złożeniu świątecznych życzeń bliskim.

12-milimetrowe przetworniki w słuchawkach Jabra Elite 85t emitują donośny dźwięk z mocnymi basami, a brzmienie audio można personalizować. Słuchawki działają na baterii nawet przez 5,5 godziny z włączoną funkcją ANC lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego z włączoną funkcją ANC i do 31 godzin z wyłączoną.

Zamiast sałatki przygotowujesz raporty? Słuchawki Jabra Speak 750

Należysz do tych pechowców, którzy muszą pracować do samej Wigilii? Jabra Speak 750 możesz zabrać bezpośrednio z rozmowy konferencyjnej na świąteczną kolację, minimalizując spóźnienie!

Ten wysokiej klasy przenośny zestaw głośnomówiący z pełnym duplexem, jest przeznaczony do użytku biznesowego i osobistego. Dzięki temu umożliwia bezproblemowe przełączenie się z rozmów na słuchanie muzyki. Wystarczy połączyć się z internetowym serwisem muzycznym albo kolekcją muzyki w telefonie, by uprzyjemnić sobie czas dźwiękami o jakości Hi-Fi (na przykład Michaela Buble).

Speak 750 nie jest ograniczony tylko do jednego urządzenia, ponieważ można sparować się z maksymalnie ośmioma urządzeniami i łączyć się z dwoma jednocześnie. Jest również certyfikowany dla Microsoft Teams, więc nie ma wymówki, aby nie pochwalić się swoim ulubionym świątecznym prezentem podczas rozmowy wideo. Jakość połączeń jest niezwykle wysoka, co docenisz zarówno podczas połączeń służbowych, jak i tych osobistych. Mikrofon dookólny zbiera dźwięk w zakresie 360º, co powoduje, że rozmówcy zawsze słyszą Twój krystalicznie czysty głos. Przydaje się to w biurze, ale też wtedy, gdy nie możesz być z rodziną w Święta — moc tego dźwięku skraca odległości i możecie poczuć, że jesteście blisko siebie.

Słuchawki dostępne są w wybranych sklepach detalicznych:

  • Jabra Speak 750 – od 1100 zł
  • Jabra Elite 85t – od 899 zł

Więcej informacji na stronie producenta.