logo
Projektor LG ProBeam - Nwosciproduktowe.pl

Projektor LG ProBeam – jeszcze lepsza wydajność i wygoda użytkowania


27-04-2021| 08:30| Źródło: LG| Fot: LG

Projektor LG ProBeam BU60PST oraz model BF60PST – to nowe modele projektorów laserowych, w których wprowadzono szereg udoskonaleń i funkcji, które zapewniają jeszcze wyższą efektywność działania w biurze czy w szkole.


Projektor LG ProBeam pomoże użytkownikom w jeszcze bardziej efektywnym przekazywaniu ważnych informacji w niemal każdej sytuacji – od sali konferencyjnej po salę lekcyjną.

Oferowane przez LG projektory klasy premium są idealnym rozwiązaniem w wielu różnych obszarach działalności: od korporacji poprzez handel detaliczny i hotelarstwo aż po edukację. Projektory ProBeam, wprowadzone przez LG na rynek w ubiegłym roku, zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć użytkownikom rozwiązania projekcyjne najwyższej klasy, spełniające profesjonalne wymogi. Nowe projektory zapewniają wysoki poziom jasności i rozdzielczość 4K, około czterokrotnie wyraźniejszy niż w przypadku standardu rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) stosowanego w wielu projektorach biznesowych dostępnych na rynku. Dzięki temu każda osoba znajdująca się w pomieszczeniu może cieszyć się z oglądania ostrego, wyraźnego obrazu o przekątnej nawet 300 cali (korzystając z modelu BU60PST).

Szczytowa jasność 6000 ANSI lumenów w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1 są gwarancją wyraźnego i dokładnego obrazu nie tylko w zaciemnionym otoczeniu, ale także w normalnym świetle dziennym*. Żywotność laserowego źródła światła w obu modelach ProBeam jest szacowana na 20 000 godzin, czyli około czterokrotnie dłużej niż w projektorach z lampami konwencjonalnymi. Dzięki obsłudze formatu HDR10 zarówno model BU60PST, jak i BF60PST wiernie odtwarzają wysokiej jakości treści HDR w dokładnie takim standardzie, w jakim powinny być oglądane, z wyjątkowo głęboką czernią i nasyconymi, dynamicznymi kolorami.

Podobnie jak poprzednie modele (BU50NST i BF50NST) najnowsze rozwiązania LG ProBeam zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym idealnie sprawdzają się podczas spotkań biznesowych i konferencji. Użytkownik może podłączyć dowolny z nowych projektorów bezpośrednio do sieci firmowej lub konferencyjnej, korzystając z WiFi lub połączenia przewodowego. Eliminuje to konieczność podłączania rzutnika do laptopa. Dzięki wbudowanej przeglądarce Office Viewer pliki Microsoft PowerPoint i Excel można otwierać bezpośrednio z urządzenia USB. Funkcje współdzielenia i kopii lustrzanej ekranu znacząco ułatwiają projekcję treści z urządzeń z systemem operacyjnym Windows lub Android, dając użytkownikom więcej opcji wyświetlania prezentacji.

Nowe modele ProBeam firmy LG 2021 będą dostępne od drugiego kwartału bieżącego roku w Ameryce Północnej, a następnie na kluczowych rynkach europejskich i azjatyckich.