logo
GalaxyTabS7plus - NowosciproduktowePL

Samsung Galaxy Tab S7 i S7+. Poznaj nowe modele tabletów


11-08-2020| 12:08

Innowacje Samsung zawsze napędzała misja dostarczania użytkownikom technologii, których potrzebują, by jak najlepiej funkcjonować w zmieniającym się świecie. Nigdy nie było to tak istotne jak dziś, gdy ludzie na całym świecie poszukują sposobów na to, jak w nowej erze zachować wydajność, pozostać w kontakcie i wciąż korzystać z różnorodnych opcji rozrywki.


Galaxy Tab S7 i Tab S7+ to oferowane przez Samsung tablety wyposażone w duży ekran i wszystkie narzędzia, których możesz potrzebować, by uwolnić swoją kreatywność, oddać się rozrywce i osiągnąć nowy poziom wydajności. Ponadto model S7+ oferuje obsługę sieci 5G.

Nowe urządzenia, płynnie zintegrowane z ekosystemem Galaxy, zaprojektowano tak, aby wspierały użytkownika we wszystkich jego aktywnościach – nie tylko w pracy ale i w zabawie. Dzięki nowemu, udoskonalonemu rysikowi S Pen, zapierającemu dech wyświetlaczowi i całemu zestawowi funkcji wspierających kreatywność, najnowsze tablety Galaxy pozwalają urzeczywistniać wszelkie pomysły. Potężny procesor, rozszerzona klawiatura i ulepszona wersja Samsung DeX sprawią, że szybciej zrealizujesz więcej zadań, pracując niczym na komputerze PC.

Galaxy Tab S7 i S7+ to potężne urządzenia do pracy

Każdy z nas ma własne preferencje dotyczące sposobów pracy i nauki, a nasze urządzenia powinny umożliwiać nam działanie w sposób, który nam odpowiada. Z Galaxy Tab S7 i S7+ zrealizujemy codzienne zadania w bardziej inteligentny i płynny sposób, w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcje wspierające kreatywność w nowych Galaxy Tab S7 i S7+ napędza wyjątkowy procesor nowej generacji Snapdragon 865 Plus. Jego CPU, GPU i NPU gwarantują zwiększoną wydajność, dzięki której multitasking i służbowe wideokonferencje przebiegają płynnie, a w wolnym czasie możesz skorzystać z wysokiej jakości streamingu. Teraz granie z przyjaciółmi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dzięki dekadzie innowacji w zakresie designu i technologii Galaxy Tab S7 i S7+ zostały wyposażone w udoskonalony rysik S Pen, który stanowi element zestawu. Jego zaokrąglony kształt i wydłużona końcówka sprawiają, że zapewnia on naturalne wrażenia z pisania i rysowania. W połączeniu z częstotliwością odświeżania wyświetlacza wynoszącą nawet 120 Hz znacznie zwiększona responsywność[2] rysika S Pen istotnie redukuje opóźnienia. Teraz, robiąc notatki podczas ważnej rozmowy telefonicznej, możesz pisać z niespotykaną dotąd precyzją.

Odświeżona funkcja Samsung Notes stanowi uzupełnienie możliwości ulepszonego rysika S Pen. Usprawnia robienie notatek dzięki łatwemu importowi plików PDF i nanoszenia na nich adnotacji, jak również opcji pisania – zarówno odręcznego, jak i na klawiaturze – i rysowania w tym samym obszarze. Samsung Notes oferuje ponadto funkcję Audio Bookmark, która pozwala Ci nagrywać wykłady czy przebieg zebrań, gdy piszesz, a następnie synchronizuje oba rodzaje zapisu. Teraz z łatwością znajdziesz poszukiwany fragment długich nagrań z wykładów, dotykając wybranego zdania w notatkach – funkcja automatycznie odnajdzie odpowiednie miejsce w pliku audio. Dzięki synchronizacji z łatwością uzyskasz dostęp do Samsung Notes i możliwość zarządzania materiałami na swoim Galaxy Note20.Będąc na mieście, bez trudu zanotujesz nowy pomysł na Galaxy Note20, po czym z łatwością do niego wrócisz, mając w domu dostęp do swojego Galaxy Tab S7 lub Tab S7+.

Dziś, gdy bezustannie dzielimy uwagę pomiędzy projekty, rozmowy czy tabelki, multitasking jest absolutną koniecznością. Ulepszone Multi-Active Window pozwala uruchomić i obsługiwać nawet trzy aplikacje równocześnie. W tym samym czasie możesz więc przeprowadzać wideorozmowy, sprawdzać maile i robić notatki. Za sprawą App Pair możesz ponadto połączyć nawet trzy aplikacje, tak by jednocześnie się uruchamiały, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, gdy się spieszysz. Co więcej, Galaxy Tab S7 i S7+ – podobnie jak smartfony Galaxy – wyposażono w funkcję Edge Screen, zapewniając tym samym szybki dostęp do najczęściej używanych aplikacji.

Jeśli chcesz korzystać na tablecie z interfejsu, który zapewnia wrażenia niczym komputer PC, masz do swojej dyspozycji udoskonalony Samsung DeX z wszechstronną klawiaturą Book Cover firmy Samsung[4]. Ta ulepszona klawiatura oferuje dodatkowy rząd intuicyjnych klawiszy funkcyjnych, większy touchpad, a także kilka nowych kątów nachylenia, byś mógł wygodnie pisać i szkicować przebywając z dala od biurka. Najnowszy One UI wzbogaca Samsung DeX o bardziej przejrzysty pasek zadań. Obsługa zarówno możliwości przybliżenia wybranej części ekranu, jak i różnych wielkości czcionek pozwala Ci spersonalizować Samsung Dex tak, by odpowiadał Twoim preferencjom. Po przerzuceniu okienka na prawą lub lewą stronę ekranu ukażą się ostatnio używane przez Ciebie aplikacje, abyś mógł szybko wybrać i uruchomić wybrane narzędzie. Jeśli zaś musisz zaprezentować coś grupie, możesz bezprzewodowo połączyć swój tablet z kompatybilnym telewizorem.

Praca na różnych systemach operacyjnych nigdy nie była równie wygodna jak w przypadku Galaxy Tab S7 i S7+. Bliska współpraca Samsung z Microsoft przynosi użytkownikom urządzeń Galaxy znaczące korzyści. Mogą oni teraz szybko synchronizować Samsung Notes z Microsoft OneNote i Outlook, by pracując na Galaxy Tab S7 lub S7+, nie stracić ani jednej notatki zapisanej na Galaxy Note20.

Niezastąpiony kompan na czas relaksu

Galaxy Tab S7 wyposażono w wyświetlacz LTPS TFT o wielkości 11”, natomiast Galaxy Tab S7+ oferuje jedyny w swoim rodzaju wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 12,4” – oba zachowują proporcje ekranu wynoszące 16:10. W połączeniu z czterema głośnikami dostrojonymi przez AKG wyświetlacze te oferują wciągające kinowe wrażenia, gdziekolwiek jesteś. Posiadają ponadto certyfikat SGS potwierdzający, że są bezpieczne dla oczu za sprawą niskiej emisji niebieskiego światła, więc Twoje oczy nie zmęczą się nawet podczas filmowych maratonów. Za sprawą częstotliwości odświeżania wynoszącej do 120 Hz możesz cieszyć się płynnym przewijaniem treści w portalach społecznościowych. Dodatkowo inteligentna bateria, która dostosowuje zużycie energii do Twojej aktywności, sprawia, że Galaxy Tab S7 i S7+ pozwolą Ci streamować, grać i tworzyć bez konieczności podłączania urządzenia do zasilania. Dla Twojej wygody zostało też dodane wsparcie dla super szybkiego ładowanie 45W, które szybko poradzi sobie z niskim poziomem baterii.

Nowe tablety ułatwiają Ci też wypoczynek za sprawą aplikacji rozrywkowych klasy premium. W ramach promocji możliwe jest skorzystanie przez 4 miesiące z YouTube Premium, byś mógł cieszyć się treściami z tego portalu bez przerywników w postaci reklam zarówno offline, jak i w tle. Korzystając z pomocy Findera, uzyskasz ponadto natychmiastowy dostęp do ulubionych seriali i programów na Netflix, jak również do nowej muzyki na Spotify. Co więcej, utwory z tej ostatniej aplikacji będziesz mógł ustawiać jako dźwięk alarmu.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym artystą, czy po prostu lubisz rysować, Galaxy Tab S7 i S7+ wyposażono we wszystkie narzędzia, których możesz potrzebować, by wykazać się twórczo. Po prostu chwyć rysik S Pen i puść wodze fantazji, korzystając z popularnych aplikacji kreatywnych.

Po raz pierwszy dostępna na tablecie z systemem Android popularna aplikacja do rysowania Clip Studio Paint– platforma najczęściej wybierana przez artystów cyfrowych – jest wstępnie zainstalowana na Galaxy S7 i S7+. Ta wersja zapewni Ci dostęp do zaawansowanych funkcji projektowania, w tym do zarządzania wieloma stronami czy możliwości uzyskiwania poszczególnych linii z danych w 3D.

Dzięki Noteshelf możesz tworzyć i personalizować wirtualne notatniki, a następnie udostępniać je rodzinie i przyjaciołom. Ta dostępna bezpłatnie na Galaxy Tab S7 i S7+ aplikacja umożliwia dodawanie do cyfrowych notatników m.in. odręcznych zapisków, kształtów geometrycznych, spersonalizowanych zdjęć i nagrań audio. Możesz je ponadto organizować, ustawiając na łatwo dostępnej wirtualnej półce.

Jeśli chcesz tworzyć wpadające w oko posty w mediach społecznościowych lub treści marketingowe, skorzystaj z Canva – łatwe w użyciu, dostępne w aplikacji szablony pomogą Ci opracować swoje własne z wybranymi przez Ciebie czcionkami, obrazami i nagraniami wideo. Użytkownicy Galaxy Tab S7 i S7+ otrzymają ponadto dostęp do 200 ekskluzywnych szablonów w ramach bezpłatnego, trwającego 30 dni okresu próbnego na Canva Pro.

Galaxy Tab S7 i S7+. Niezrównane wrażenia z grania

Za sprawą Galaxy Tab S7 i S7+ konsola do gier nie musi już być ozdobą salonu. Dzięki ultrawysokiej częstotliwości odświeżania, wciągającym wyświetlaczom i łączności 5G możesz cieszyć się płynnym graniem w chmurze, nawet gdy jesteś w parku czy wypoczywasz na tarasie. Łączność 5G w Tab S7+, LTE w S7 oraz Wi-Fi 6 sprawia, że tablety umożliwiają Ci odkrywanie nowych światów, granie z przyjaciółmi i streamowanie kompatybilnych gier w najwyższej możliwej rozdzielczości.

Współpraca Samsung z Microsoft zaowocowała możliwością grania w chmurze na Galaxy Tab S7 i S7+ dzięki Xbox Game Pass Ultimate i dostępowi do 100 najgorętszych tytułów w chmurze.[ A za sprawą kontrolerów Bluetooth tablety staną się najwyższej klasy platformą do gier, którą zawsze możesz mieć przy sobie.

Centrum połączonego wszechświata Galaxy

Ciągła zmiana, to jedyne, czego możemy być pewni w dzisiejszym świecie. Dlatego też tablety muszą być w stanie elastycznie współpracować z innymi urządzeniami. Galaxy Tab S7 i S7+ zaprojektowano tak, byś mógł z łatwością pracować na wszystkich swoich urządzeniach Galaxy. Za sprawą synchronizacji z Samsung Cloud przypomnienia i notatki zapisane w Samsung Notes na tablecie stają się natychmiast dostępne na Twoim smartfonie Galaxy i komputerze, nie umknie Ci więc żadna ważna sprawa.

Zamiast przesyłania plików lub zdjęć na chmurę i pobierania ich na inne urządzenie, Samsung Flow pozwala Ci dokonać natychmiastowego transferu tego, czego potrzebujesz, z telefonu na tablet i odwrotnie. Dzięki funkcji rozmów i wiadomości na innych urządzeniach możesz np. sprawdzać otrzymane SMS-y na tablecie, gdy telefonu nie masz akurat pod ręką.

Także stworzenie idealnej przestrzeni domowej staje się łatwiejsze za sprawą Galaxy Tab S7 i S7+. Daily Board SmartThings zmienia tablet w centrum sterowania wszystkimi Twoimi urządzeniami Samsung IoT, byś mógł zarządzać swoim inteligentnym domem z jednego miejsca. Dostępna na Galaxy Tab S7 i S7+ funkcja udostępniania muzyki bez trudu łączy utwory i playlisty, które przechowujesz na różnych inteligentnych urządzeniach. Jeśli nie masz dostępu do sieci Wi-Fi, Auto Hotspot natychmiast udostępni niezwykle szybką łączność innym urządzeniom.

Partnerstwo Samsung z Microsoft ułatwia współpracę Galaxy Tab S7 i S7+ z Twoim komputerem. Wszystkie przypomnienia Samsung synchronizują się z aplikacją Microsoft To Do i Outlook], a zoptymalizowany pod kątem tabletów UI Microsoft Teams zapewnia Ci elastyczność podczas korzystania z różnych urządzeń, gdy pracujesz lub łączysz się z rodziną czy przyjaciółmi. Drugi ekran pozwala Ci z kolei używać Galaxy Tab S7 i S7+ za pośrednictwem Wireless Displayjako drugiego monitora czy arkusza do rysowania do komputera, możesz zatem łączyć moc różnych urządzeń i podwoić dostępną przestrzeń do tworzenia, oglądania i pracy. Korzystając z opcji drugiego ekranu, możesz również używać rysika S Pen oraz dotykowo obsługiwać tablet.

Zachwycający design

Dostępne w trzech zdecydowanych kolorach – czarnym, srebrnym i miedzianym – Galaxy Tab S7 i S7+ to stylowe, wszechstronne urządzenia. Tablety trafią do sprzedaży na wybranych rynkach 21 sierpnia b.r.

Przedsprzedaż urządzeń Galaxy Tab S7 i S7+ potrwa od 5 sierpnia, godziny 17:00 do 20 sierpnia, godziny 23:59.

Użytkownicy zainteresowani zakupem tabletów Galaxy Tab S7 lub Tab S7+, w ramach oferty przedsprzedażowej będą mogli wybrać jeden z dwóch benefitów: czarne etui Book Cover albo zestaw gracza, składający się z kontrolera MOGA XP5-X+ oraz 3-miesięcznego kodu dostępu do usługi Xbox GAME PASSGAME PASS Ultimate. Liczba produktów i nagród dostępnych w promocji jest ograniczona. Szczegółowe warunki i regulamin dostępne są na stronie: przedsprzedaz-tablet.samsung.pl.