logo
Słuchawki BOSE QuietComfort Earbuds - Nowosciproduktowe.pl-1

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds. Muzyka nabiera barw


06-10-2020| 09:50| Źródło: BOSE| Fot: BOSE

Wyjątkowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w słuchawkach dousznych Bose QuietComfort Earbuds zastosowano przełomowe rozwiązania akustyczne oraz najskuteczniejszą na świecie redukcję hałasu.


Dzięki połączeniu opatentowanych rozwiązań do tłumienia niechcianych dźwięków otoczenia te niewielkie, całkowicie bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zapewniają redukcję hałasu na tym samym poziomie, co najwyższej jakości nauszne słuchawki Bose. Zastosowana w nich technologia akustyczna pozwala perfekcyjnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk na tle kompletnej ciszy. A dzięki wygodnej konstrukcji można korzystać z nich przez wiele godzin.

Dzięki wykorzystaniu opatentowanych, innowacyjnych rozwiązań aktywnej i pasywnej redukcji hałasu słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają korzystać ze wszystkich możliwości tej technologi — dostępnej także w słuchawkach nausznych — tyle że zamkniętej w niewielkiej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji dousznej. Marka wierzy, że żadne inne bezprzewodowe słuchawki douszne nie zapewnią takich wrażeń odsłuchowych, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, podcasty, filmy czy rozmowy telefoniczne.

Aktywna i pasywna redukcja hałasu

Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony monitorują dźwięki w otoczeniu i w kanale słuchowym, a następnie w ułamku milisekundy generują sygnał przeciwny, eliminując niepożądany hałas. W ten sposób dociera do Ciebie tylko to, co chcesz usłyszeć. Miękki element końcówki, który znajduje się wewnątrz ucha jest zbudowany tak, aby szczelnie lecz delikatnie wypełniać przewód słuchowy. Im to wypełnienie jest dokładniejsze, tym lepiej blokuje hałas z otoczenia i pozwala cieszyć się lepszym dźwiękiem. Szczelność wypełnienia jest też niezbędna do uzyskania głębokich niskich tonów, tak istotnych dla pełnowymiarowego, emocjonalnego odbioru muzyki i filmów.

Dopasuj dźwięk do własnych potrzeb

Kompletna cisza stwarza idealne warunki do słuchania muzyki, ale są chwile, gdy nie chcesz całkowicie odcinać się od otaczającego Cię świata. Na przykład gdy przechodzisz przez ulicę. Albo chcesz posłuchać komunikatu na lotnisku. Ponieważ optymalny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować. Do wyboru masz cały wachlarz opcji — od całkowitej eliminacji niepożądanych dźwięków po minimalny poziom redukcji hałasu.

W razie potrzeby możesz skorzystać z trybu pełnego kontaktu. Dzięki tej przydatnej funkcji masz wrażenie, że wcale nie nosisz słuchawek — bez problemu zamówisz kawę lub porozmawiasz ze współpracownikami. Zastosowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala perfekcyjnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz.

To nie jest mały wyczyn. W miarę redukcji poziomu głośności w większości słuchawek basy często zanikają, przez co muzyka traci swój charakter i barwę. Rozwiązaliśmy ten problem dzięki technologii aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowanej pod kątem poziomu głośności. Innowacja ta automatycznie zwiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki czemu muzyka, filmy i dialogi, których słuchasz, pozostają zrównoważone nawet w przypadku zmiany głośności.

Ruszaj się, ile chcesz. One pozostaną na swoim miejscu

Inżynierowie BOSE opracowali opatentowaną konstrukcję końcówek, które zastosowaliśmy w tych słuchawkach, niemal dekadę temu i od tamtej pory nieustannie ją doskonalą. W nowej konstrukcji końcówek StayHear® Max każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest wykonana z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco wygodne, aby można było je nosić przez cały dzień.

Twoi rozmówcy usłyszą Ciebie — a nie hałas wokół

Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i eliminuje większość hałasu z otoczenia. W rezultacie, niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie rozmowy, czy korzystasz z wirtualnego asystenta, Twój głos jest centrum uwagi.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds – do 6 godzin nieprzerwanej przyjemności

Bose QuietComfort® Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu. Dodatkowe 12 godzin odtwarzania dzięki etui z ładowarką. Słuchawki ładują się, będąc w etui. Akumulator etui pomieści wystarczająco energii, by dwukrotnie naładować słuchawki. Wyczerpana bateria? Krótkie, 15-minutowe doładowanie zapewni dodatkowe 2 godziny słuchania. Bezprzewodowe etui z ładowarką jest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującą z certyfikatem Qi.