logo
Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC - Nowosciproduktowe.pl

Fresh n Rebel Clam ANC – czy te słuchawki warto kupić?


29-04-2021| 11:50| Źródło: Fresh n Rebel | Fot: Fresh n Rebel / Impatientstudio.pl

Na naszych uszach zagościły tym razem wokół uszne słuchawki marki Fresh n Rebel, marki oferującej szeroki wybór słuchawek audio, przenośnych głośników, powerbanków, różnego rodzaju ładowarek czy dodatkowych akcesoriów do telefonów, tabletów i laptopów. Jeśli chodzi o jakiekolwiek urządzenia tej marki, jest to nasz redakcyjny debiut. Co zatem można powiedzieć, mając w ręce słuchawki Fresh n Rebel Clam ANC i czy warto wydać na nie ok. 400 PLN – o tym w poniższym teście redakcyjnym.


Twórcy marki podkreślają, że tworzą swoje produkty z myślą o wszystkich, którzy naprawdę kochają zabawę, wolność i piękne przedmioty, a ich produkty przyciągają wzrok. I już na wstępie, wrażenie jakie robi samo opakowanie jest bardzo pozytywne. Gdybym miał otrzymać od kogoś słuchawki w prezencie, chciałbym aby tak właśnie były opakowane – duże przestronne pudełko z magnetyczną klapką, w środku wypełnione niemal całkowicie gąbką zabezpieczającą. Poza tym zestaw Fresh n Rebel Clam ANC zawiera niewiele większą od wizytówki krótka instrukcję, opisującą poszczególne funkcje przycisków oraz materiałowe etui z zamknięciem na zamek błyskawiczny i osobną kieszonką na kabel do ładowania (micro USB) oraz kabel audio (3,5 mm). Krótko mówiąc – jest wszystko co trzeba.

Jeśli chodzi o wykonanie, to słuchawki Fresh n Rebel Clam ANC posiadają przyjemne w dotyku poduszki, wykonane z wysokiej jakości skóry proteinowej. Nauszniki słuchawek w pełni zakrywają ucho, oferując komfort noszenia i bardzo dobrą jakość dźwięku. Istotną cechą tego modelu jest jego kształt, który dopasowuje się do każdej głowy. Tu trzeba przyznać, że słuchawki dość solidnie przylegają i jeszcze zanim włączymy jakąkolwiek muzykę, ilość dźwięków docierająca do nas z otoczenia znacznie spada. Słuchawki można także pewnie i wygodnie nosić założone wokół szyi, bez obawy że się ześlizgną lub spadną. Może to być szczególnie istotne dla osób, które cenią sobie tego typu konstrukcje słuchawek, a które sporo podróżują. Pomimo dość sporego rozmiaru słuchawki są niezwykle poręczne. Pałąk można dowolnie regulować, a konstrukcja pozwala na złożenie i tym samym zmniejszenie rozmiaru.

Wyprodukowane z zastosowaniem najnowszej technologii Fresh n Rebel Clam ANC dostępne są w sześciu różnych wersjach kolorystycznych. Mamy więc do wyboru Dusty Pink (brudny róż), Petrol Blue (granatowy), Storm Grey (ciemny szary), Misty Mint (miętowy), Ruby Red (ciemnoczerwony) i Ice Grey (jasny szary – który notabene trafił do naszej redakcji). Design urządzenia, którym tak bardzo szczyci się firmy jest istotnym aspektem. Wykonanie jest na wysokim poziomie, a materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku. Słuchawki

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC to słuchawki nauszne, bezprzewodowe. Urządzenie bardzo szybko można połączyć z odtwarzaczem audio, korzystając ze standardu Bluetooth. Parowanie urządzeń wymaga dosłownie dwóch kliknięć. Dzięki systemowi ANC, słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC pozwalają na wyciszenie wszelkich dźwięków docierających do nas z zewnątrz i zapewniają świetne wrażenia dźwiękowe. Mikrofon ANC precyzyjne rozpoznaje hałasy pochodzące z otoczenia i przekazuje do systemu informację pozwalająca wygenerować dźwięki o tym samym natężeniu i charakterystyce z częstotliwością przesuniętą o 180 stopni. W praktyce oznacza to, że dwie fale dźwiękowe nachodzą na siebie i wzajemnie się wygłuszają – w tak powstałej ciszy może doskonale wybrzmieć odtwarzana muzyka czy inne treści. System wspiera technologia HD Qualcomm® aptX™, która poprawia brzmienie przesyłanej bezprzewodowo muzyki. Na szczególne podkreślenie zasługują niskie tony. Rytmy RnB lub Electro brzmią bardzo dynamicznie i naprawdę głęboko. Poza tym słuchawki te świetnie nadają się do rozrywki multimedialnej – oglądania filmów – szczególnie tych z dużą dawką efektów specjalnych i całą masą wybuchów, a także gier video. Basy w tych słuchawkach są niezwykle soczyste, więc jeśli jesteś fanem gatunków muzycznych, w których odgrywają znaczącą rolę – nie wahałbym się z zakupem.

Dzięki kombinacji wysokiej jakości 40-mm przetworników oraz – jak podaje producent – zastosowania designu wspierającego odpowiednie dopasowanie słuchawek do głowy, nie zaznasz więcej efektu zakłóceń dźwięku i nieprzyjemnych trzasków. Zastosowanie 40-mm przetworników w słuchawkach ma swoje odzwierciedlenie w jakości i czystości dźwięku nie tylko podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów, ale także podczas odbywania rozmów telefonicznych. Dźwięk podczas rozmów jest bardzo wyraźny i głęboki, a jego jakości nie można nic zarzucić.

Ponadto słuchawki po całkowitym naładowaniu działają aż 35 godzin. Taki czas jest w zupełności wystarczający, a w razie, gdyby Twój lot trwał nieco dłużej niż z Amsterdamu do Sidney, zawsze możesz skorzystać z dołączonego kabla audio.

Reasumując – słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC to urządzenie wysokiej jakości. Świetne wykonanie, duży wybór wersji kolorystycznych i wygoda noszenia to niezaprzeczalne plusy. Ponadto 35 godzin pracy w trybie bezprzewodowym i ten soczysty i czysty bass powodują, że słuchając w nich swojej ulubionej muzyki, można zapomnieć o całym Bożym świecie. Polecamy!